reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

ja miałam taki ból w poniedziałek, przestraszyłam się zresztą moja ginekolog mówi, że każdy ból w ciąży jest niepokojący i jakby coś się działo to jechać na IP. I pojechaliśmy z mężem, na szczęście wszystko było dobrze, Pani Doktor mnie uspokoiła i ona powiedziała, że to normalne... (widzę, że co lekarz to inna opinia...), ale nie potraktowała mnie jak wariatki bo powiedziałam o poronieniu w zeszłym roku.
Włączona mi luteinę i jest trochę lepiej, teraz jak boli to nie ma takich skurczy tylko taki ból menstruacyjny, który dość szybko mija. U mnie dzisiaj 9t+2d cały czas mnie boli głowa i ciągle jestem głodna i tyle w zasadzie z moich objawów...

Ja jestem 10+1 i też ból głowy i apetyt na słodkie mam.. Objawy takie jak ból piersi czy mdłości przeszły stąd sie zaczęłam martwić.. A klucie też nie jest takie, że zginą mnie wpół.. Właśnie tj piszesz raz za kłuję.. Mi to przypomina klucie na owulacje np. Byle do przodu..
 
reklama
ja miałam taki ból w poniedziałek, przestraszyłam się zresztą moja ginekolog mówi, że każdy ból w ciąży jest niepokojący i jakby coś się działo to jechać na IP. I pojechaliśmy z mężem, na szczęście wszystko było dobrze, Pani Doktor mnie uspokoiła i ona powiedziała, że to normalne... (widzę, że co lekarz to inna opinia...), ale nie potraktowała mnie jak wariatki bo powiedziałam o poronieniu w zeszłym roku.
Włączona mi luteinę i jest trochę lepiej, teraz jak boli to nie ma takich skurczy tylko taki ból menstruacyjny, który dość szybko mija. U mnie dzisiaj 9t+2d cały czas mnie boli głowa i ciągle jestem głodna i tyle w zasadzie z moich objawów...
Ja na początku miałam takie bóle skurcze kłucia i wszystko 😃 lekarz mi powiedział że dopóki ból jest umiarkowany to ma prawo być 😃 od jakiś 2 tyg miałam spokój nic się nie działo i przedwczoraj jak mnie zaczęło boleć to ojacie 🤣 ( człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego ) a dziś wstałam i już nie boli 🥰
 
Ja jestem 10+1 i też ból głowy i apetyt na słodkie mam.. Objawy takie jak ból piersi czy mdłości przeszły stąd sie zaczęłam martwić.. A klucie też nie jest takie, że zginą mnie wpół.. Właśnie tj piszesz raz za kłuję.. Mi to przypomina klucie na owulacje np. Byle do przodu..
u mnie słodycze odpadają bo mam cukrzyce ciążową :/ a od samego początku tylko raz mnie tak zmuliło, że wylądowałam nad porcelana, ale nic z tego nie wyszło :p
Tak, ja tez właśnie mam takie wrażanie że jajniki jak na owu, a w dole brzucha jak w trakcie miesiączki.

Byle do przodu :)
 
Ja na początku miałam takie bóle skurcze kłucia i wszystko 😃 lekarz mi powiedział że dopóki ból jest umiarkowany to ma prawo być 😃 od jakiś 2 tyg miałam spokój nic się nie działo i przedwczoraj jak mnie zaczęło boleć to ojacie 🤣 ( człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego ) a dziś wstałam i już nie boli 🥰
to tylko się cieszyć :)
ale co to znaczy umiarkowany, myślę nie w ciąży taki ból zupełnie inaczej się ocenia, a w tej sytuacji wszystko zastanawia i niepokoi :(
 
to tylko się cieszyć :)
ale co to znaczy umiarkowany, myślę nie w ciąży taki ból zupełnie inaczej się ocenia, a w tej sytuacji wszystko zastanawia i niepokoi :(
Ja zrozumiałam że taki z którym jestem w stanie funkcjonować, położyć i przeczekać 😃 tez jestem typem panikary ale w kwestii ciąży staram się podchodzić racjonalnie ( w miarę na tyle ile mogę ) i nie świrować za bardzo bo tylko tym sobie i maluchowi szkodze.
 
Mnie na zmianę kłuje i ciągnie. Tylko ja to czuję dosłownie jakby ciągnięto mnie za linki po obu stronach brzucha zaczynając od pachwin.
 
Dziewczyny ja też się martwię że z dzieckiem coś nie tak ale byłam tylko na 2 usg w 5 i 7 tygodniu i wiem że już na to nie mam wpływu martwić się będę wiadomo ciągle coś w głowie siedzi ale to już nic nie zmieni niestety każdy myśli że ciąża to wspaniały czas a tak naprawdę to jest ciągle zamartwianie
 
reklama
Do góry