reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

To pewnie waga o wiele mniejsza niż przed ciążą 😁😁

Grunt że teraz mam zdrowego dzieciaczka 🥰

Jakoś tak brakuje mi bycia w ciąży 🤣
Ej ja też tak czasem mam, że chciałabym jeszcze ten czas jak byłam w ciąży, ale opcja bycia w ciąży mając dziecko już mnie nie przekonuje 😂 no i ta zgaga i bezsenność... 😔
 
reklama
Ej ja też tak czasem mam, że chciałabym jeszcze ten czas jak byłam w ciąży, ale opcja bycia w ciąży mając dziecko już mnie nie przekonuje 😂 no i ta zgaga i bezsenność... 😔
Ja się super czułam, wytapetowalam salon kilka dni przed cesarka 🤣 i czułam się jakoś tak atrakcyjnie🙉


Ja mam paczkę pampersów na miesiąc, wiecie jaka oszczędność używając wielorazowek 🤣
 
Dziewczyny, ale mi czasu zajęło, żeby Was nadrobić ☺️ jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze maluszki tak przesypiają noce, mój mały usypia ok 21ej, potem budzi się ok 23-24 i o 3ej a o 5ej już wstajemy, bo on wyspany i tak dzień w dzień 🙈 wszyscy mi mówią, że po takim czasie powinnam się przyzwyczaić do tego wstawania a ja czuję po sobie że z dnia na dzień coraz ciężej mi podnieść się z łóżka .

Co do chrzcin to mamy już to za sobą 😁 23 osoby i impreza w domku 🙈 cieszę się, że mam już to za sobą.

Bartoszek mój dwa tygodnie temu miał pierwsze szczepienie 6w1 i w ogóle nie miał żadnych objawów bo niej, także nie żałuję, że się na nią zdecydowałam 🙂

Co do pampersów to my też 3 używamy, pewnie nie długo w 4 skoczymy bo moja kluska duuuuzo waży 🙈

A co do wagi to w ciąży przytyłam 9kg a teraz ważę trochę mniej niż przed ciążą 😔 nie wiem jak nadgonic parę kg do przodu, bo mąż nie zadowolony ☺️
 
Dziewczyny, ale mi czasu zajęło, żeby Was nadrobić ☺️ jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze maluszki tak przesypiają noce, mój mały usypia ok 21ej, potem budzi się ok 23-24 i o 3ej a o 5ej już wstajemy, bo on wyspany i tak dzień w dzień 🙈 wszyscy mi mówią, że po takim czasie powinnam się przyzwyczaić do tego wstawania a ja czuję po sobie że z dnia na dzień coraz ciężej mi podnieść się z łóżka .

Co do chrzcin to mamy już to za sobą 😁 23 osoby i impreza w domku 🙈 cieszę się, że mam już to za sobą.

Bartoszek mój dwa tygodnie temu miał pierwsze szczepienie 6w1 i w ogóle nie miał żadnych objawów bo niej, także nie żałuję, że się na nią zdecydowałam 🙂

Co do pampersów to my też 3 używamy, pewnie nie długo w 4 skoczymy bo moja kluska duuuuzo waży 🙈

A co do wagi to w ciąży przytyłam 9kg a teraz ważę trochę mniej niż przed ciążą 😔 nie wiem jak nadgonic parę kg do przodu, bo mąż nie zadowolony ☺️
Spokojnie, u nas też raczej są pobudki w nocy, tylko ten pierwszy sen od 21 jest trochę dłuższy i wytrzymuje nawet do 2 w nocy, ale np ostatnia noc to spanko przed 21, pobudka po północy, potem po 3 i po 5, ale ja młodego biorę do siebie do łóżka zwykle o tej 5 czy 6 i karmie na leżąco i potem zasypiamy razem, często w łóżku nawet do 9/10 🤭🤭 od święta się zdarza, że prześpi dłużej.
I nie martw się, ja mam takie same odczucia, na początku to śmigalam od rana i miałam wszystko ogarnięte, a teraz to bym z nim leżała w łóżku do 12 🙈🙈🙈 jak rano trzeba wstać i zmienić pieluchę i potem karmić to czuję się jakbym nie spała 5 lat i mam ochotę tylko schować się pod kołdrą i udawać, że mnie nie ma, niech się ojciec zajmuje 🤣
 
Mloda próbuje usnąc w łóżeczku a mamusia się relaksuje. Trzy prania do Złożenia, kuchnia do wysprzątania ahh te życie 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210504_215747_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210504_215747_com.android.gallery3d.jpg
    217,1 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Dziewczyny, ale mi czasu zajęło, żeby Was nadrobić ☺️ jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze maluszki tak przesypiają noce, mój mały usypia ok 21ej, potem budzi się ok 23-24 i o 3ej a o 5ej już wstajemy, bo on wyspany i tak dzień w dzień 🙈 wszyscy mi mówią, że po takim czasie powinnam się przyzwyczaić do tego wstawania a ja czuję po sobie że z dnia na dzień coraz ciężej mi podnieść się z łóżka .

Co do chrzcin to mamy już to za sobą 😁 23 osoby i impreza w domku 🙈 cieszę się, że mam już to za sobą.

Bartoszek mój dwa tygodnie temu miał pierwsze szczepienie 6w1 i w ogóle nie miał żadnych objawów bo niej, także nie żałuję, że się na nią zdecydowałam 🙂

Co do pampersów to my też 3 używamy, pewnie nie długo w 4 skoczymy bo moja kluska duuuuzo waży 🙈

A co do wagi to w ciąży przytyłam 9kg a teraz ważę trochę mniej niż przed ciążą 😔 nie wiem jak nadgonic parę kg do przodu, bo mąż nie zadowolony ☺️
U nas nocki też są ciężkie. W takim sensie że mały się budzi 3,4 czasami 5 razy😱 Najgorsze jest to ze ja w nocy jestem jak zombie🥴
 
Do góry