reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dużo o tym czytałam i nie widzę problemu. Jak mogę pomóc dziecku to pomogę ale zdziwiło mnie bo trzy lata temu jak chciałam się szczepic to stwierdził że nie ma potrzeby więc przez trzy lata chyba zglebil wiedzę :):):)
Cale szczęście, że zgłębia wiedzę 😉 ale gdzieś czytałam, że te zalecenia odnośnie szczepień weszły w 2018 roku 😊
 
reklama
Polecicie rower biegowy? Niby prosta sprawa ale boję się że będzie ciężko chodzil no i chyba z hamulcem lepiej? Kupowalyscie może? Dzień dziecka za chwile. Gratulacje miss :)
 
Hej dziewczyny, mam pytanko..
Czy dawałyście/dajecie swoim niemowlakom witamine D3??
Ja daję estabiom baby- zalecenie ze szpitala ( 7 tygodni ma mojej dziecko). Ja już karmie tylko mm ale w sumie ani lekarz ani położna nie mówili żeby przestać dawać ze względu na sposób karmienia.
Mm to by musiał wypić 1000 ml żeby pokryć zapotrzebowanie na witaminę D, ale muszę zapytać na najbliższej wizycie czy powinnam zmniejszyć.
 
Polecicie rower biegowy? Niby prosta sprawa ale boję się że będzie ciężko chodzil no i chyba z hamulcem lepiej? Kupowalyscie może? Dzień dziecka za chwile. Gratulacje miss :)
Po co hamulec? Niepotrzebny jest, wierz mi. Po prostu buty bedzie niszczyc [emoji1787][emoji1787]
Jak chcesz super lekki rowerek to Cruzzee jest spoko, moja bratanica miala, wazy chyba 2kg.
 
reklama
Polecicie rower biegowy? Niby prosta sprawa ale boję się że będzie ciężko chodzil no i chyba z hamulcem lepiej? Kupowalyscie może? Dzień dziecka za chwile. Gratulacje miss :)
Polecam puky. U mojej starszej córki super się sprawdził, niedługo zacznie młodsza na tym samym rowerku. Rowerek jest bardzo lekki i wytrzymały (moja córka go nie oszczędzała).
 
Do góry