reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

To nie wiem.. Mi się wydaje, że chyba jednak od 14+0 ale tak jak mówisz, dopytaj lekarza 👍🤷‍♀️
Tu też jest info z aplikacji preglife
Ehh, czyli jeszcze 1,5 tygodnia :) A już myślałam, że to w ten weekend :) Nie wiem dlaczego ta granica 2 trymestru jest dla mnie tak magiczna :) Chyba dlatego, że tyle się mówi, że ten pierwszy najbardziej niebezpieczny, więc chcę go jak najszybciej skończyć :)
 
reklama
Ehh, czyli jeszcze 1,5 tygodnia :) A już myślałam, że to w ten weekend :) Nie wiem dlaczego ta granica 2 trymestru jest dla mnie tak magiczna :) Chyba dlatego, że tyle się mówi, że ten pierwszy najbardziej niebezpieczny, więc chcę go jak najszybciej skończyć :)
Pewnie tak, ale spokojnie! Szybko zleci. Ja też pamiętam jak czekałam na drugi trymestr bo właśnie pierwszy najbardziej niebezpieczny a już dziś 14+4 :)
 
Waśnie wracam z prenatalnych. USG ok, ale test PAPPA z krwi wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że da mi skierowanie na amniopunkcje. Za tydzień mam jeszcze udać się do genetyka. Jestem załamana.
 
Waśnie wracam z prenatalnych. USG ok, ale test PAPPA z krwi wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że da mi skierowanie na amniopunkcje. Za tydzień mam jeszcze udać się do genetyka. Jestem załamana.
spokojnie ❤️ czytałam na forum ciąża pytania i odpowiedzi że test papa często się myli , a co Ci dokładnie wyszło? Zdecydujesz się na amniopunkcję ?
 
Waśnie wracam z prenatalnych. USG ok, ale test PAPPA z krwi wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że da mi skierowanie na amniopunkcje. Za tydzień mam jeszcze udać się do genetyka. Jestem załamana.
Jezuu biedna współczuję Ci tyle stresu, ale jeszcze sie nie zalamuj bo tu któraś dziewczyna tez miala pappa wyniki zle a nifty wczesniej robila i wyszło super. Wiec to nie jest jeszcze wyrok taki wynik pappa. Nie myślałaś nad Nifty?
 
Wyszło mi wysokie ryzyko ZD. Pytałam lekarza o metody nieinwazyjne, a on powiedział, że oni nie wierzą w te metody, tylko aminopunkcja. Ale najpierw wizyta u genetyka. Umówiłam się za tydzień. Na amniopunkcje raczej nie pójdę bo to duże ryzyko poronienia. Chyba zapiszę się na ten NIFTY.
 
Ja już po
Powiem wam, że jestem trochę zawiedziona. Czekałam na badanie godzinę czasu i myślałam, że pośladki mi przy rosną do tej kanapy w poczekalni. Po wejściu do gabinetu i rozpoczęciu usg dowiedziałam się, że dziecko jest za małe.

Zdziwilam się bardzo bo jestem 11+6, kilka dni temu byłam przecież u lekarza z resztą chodzę do tych lekarzy jak szalona i żaden nie powiedział, że dziecko jest za małe jak na swój wiek..

Jestem zapisana do tej samej Pani doktor na przyszły poniedziałek to będzie 12+6. Najważniejsze, że dowiedziałam się że serduszko bije 💗 ale czuję jakiś niedosyt..
 
reklama
Do góry