reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Hej. Jestem tutaj nowa 🙂 czy są tutaj może mamy trójki dzieci (lub więcej) z małą różnicą wieku? U mnie syn lat 3, córka 16 miesięcy i aktualnie 27 tydzień. Między synem a córka i między córką a najmłodszym bobasem będzie taka sama różnica. 20 miesięcy. Była to nasza świadoma decyzja.
Jestem ciekawa jak Wy sobie radzicie. Czy jest dużo trudniej z trójką niż z dwójką?
 
reklama
To chyba do mnie [emoji85] syn 17 lat, córką 3lata i 10 miesięcy, syn 14 miesięcy i 23 tc ciąży. Jak ja to ogarnę to nie wiem.
Hej. Jestem tutaj nowa [emoji846] czy są tutaj może mamy trójki dzieci (lub więcej) z małą różnicą wieku? U mnie syn lat 3, córka 16 miesięcy i aktualnie 27 tydzień. Między synem a córka i między córką a najmłodszym bobasem będzie taka sama różnica. 20 miesięcy. Była to nasza świadoma decyzja.
Jestem ciekawa jak Wy sobie radzicie. Czy jest dużo trudniej z trójką niż z dwójką?
 
To chyba do mnie [emoji85] syn 17 lat, córką 3lata i 10 miesięcy, syn 14 miesięcy i 23 tc ciąży. Jak ja to ogarnę to nie wiem.
Mnie właśnie te same myśli nachodzą. Przed ciążą to mi się wydawał taki świetny pomysł 😅 a im bliżej porodu tym bardziej się boje, że nie dam rady. Wiadomo swoje robią też pewnie hormony. Ale mimo wszystko zaczynam mieć pietra 🙈
 
Mój najmłodszy nadal nie przestpiał nocy A co Da ma leki nocne tak Ze ja nadal nie przesypiam nocy. Mam nadzieję że do porodu się to zmieni ( wrzesień) i to drugie dziecko w pandemi [emoji3061]
 
Mój najmłodszy nadal nie przestpiał nocy A co Da ma leki nocne tak Ze ja nadal nie przesypiam nocy. Mam nadzieję że do porodu się to zmieni ( wrzesień) i to drugie dziecko w pandemi [emoji3061]
U mnie też córka nie śpi całą noc. Ma takie fazy, albo wstaje i 4 rano i już nie śpi do drzemki, albo budzi się koło 1-2 i 2 godziny ją ponownie usypiam.
 
O matko jak dobrze przeczytać że nie tylko ja mam przesrane nocki [emoji8] łącze się w bólu. A jak twoje dzieci zachowują się wobec siebie? Jak reagują na rodzeństwo? Dzielenie się, wspólne zabawy?
U mnie też córka nie śpi całą noc. Ma takie fazy, albo wstaje i 4 rano i już nie śpi do drzemki, albo budzi się koło 1-2 i 2 godziny ją ponownie usypiam.
 
O matko jak dobrze przeczytać że nie tylko ja mam przesrane nocki [emoji8] łącze się w bólu. A jak twoje dzieci zachowują się wobec siebie? Jak reagują na rodzeństwo? Dzielenie się, wspólne zabawy?
Mam wrażenie, że to wielki splot sprzeczności. Jednej strony syn jest bardzo wylewny wobec siostry. Często przytula, mówi, że ja kocha, że jest "fajną dzidzią", bardzo jej pilnuje, żeby sobie niczego nie zrobiła, ciągle zaprasza ją do zabawy. A z drugiej jak tylko córka weźmie sobie cokolwiek on to koniecznie potrzebuje, on chciał to wziąć i są zgrzyty.
 
reklama
No właśnie córką nie bardzo chce się bawić z maluchem. Zabiera mu zabawki i bardzo często wpada w płacz jak ten tylko jej dotknie.... mam nadzieję że w miarę jak będą starsi ta relacja będzie lepszą. Pani z przedszkola córki mówiła mi że mała lubi zwracać na siebie uwagę i że jak urodzi się najmłodsza to będzie ciekawie. Nie wiem co zrobić żeby nie czuła się zazdrosna [emoji853]
 
Do góry