reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
mój ma 4 ms i nadal 😂 normalka kicha na zew laryngolog powiedział że nawet do dwóch lat bo dziecko nie ma tam włosków które zatrzymują patogeny stąd też najczęściej choroby😕
 
reklama
Tośka już po chrzcinach. Miała 22 maja. Robiłam w domu ale tez mało nas było. Wszystko kupne jeśli chodzi o jedzenie. Szczerze powiem, że wolałabym w knajpie ale jak już było wszystko zarezerwowane to oni ogłosili luzowanie obostrzen
Ja specjalnie czekałam żeby można było już robić w lokalach. Zaprosiłam 20 osób ale nie wiem czy wszyscy będą. Mimo wszystko i tak robię w lokalu zawsze to mniej roboty w domu🙂
 
no właśnie takie wczesniactwo to większy problem bo dotychczas zajmowano się tylko tymi skrajnymi wcześniakami a teraz w Europie coraz więcej rodzi się późnych wcześniaków o których mało lekarze wiedzą i trochę wszystko na oślep robią. właściwie to nie powinnam pisać skrajny albo późny bo wczesniak to wczesniak nie bez kozery ciąża powiną trwać 40 tc każdy lekarz to powie przynajmniej nam tak mówili.
polecam wejść na grupę Facebook wcześniaków i rodziców wcześniaków nie ważne z którego tygodni skarbnica wiedzy czasem coś nam umknie w niemowlęcy wieku a objawi się w wieku 5 lat ot tak
także jednak aż tak swobodnie nie podchodzę do tego bo lekarz nie zalecił 😉
Dlatego trzeba obserwować swoje dziecko. Czy ma umiejętności właściwe dla danego wieku, czy trzyma głowę, wodzi za przedmiotami, uśmiecha się, prawidłowo przybiera na wadze. Wiadomo, że nie można bagatelizować ale dramatyzować też nie na co, tylko trzymać rękę na pulsie 😌
 
Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
Mój od urodzenia nie ma dnia , żeby nie kichał ale kataru i innych objawów brak. Ja dopiero raz użyłam gruszki do nosa jak chciałam mu babolka wyciągnąć😅
 
Mój od urodzenia nie ma dnia , żeby nie kichał ale kataru i innych objawów brak. Ja dopiero raz użyłam gruszki do nosa jak chciałam mu babolka wyciągnąć😅

Moja to ma takie gile ze masakra 😂😂😂 jak kichnie to az wisi wszystko

Dziś byliśmy u fizjo I prawdopodobnie ostatnia wizyta za miesiąc bo młoda wszystko nadrobiła że aż fizjo stwierdziła że przegoniła swój wiek bo się rwie do umiejętności dla starszaków.
 
reklama
Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
Mój właśnie też ma lekki latarek od kilku dni, byłam u pediatry aby go obejrzał. Wszystko dobrze ale kazał zakraplać nos, dawać takie kropelki Fenistil na zmniejszenie kataru oraz robić inhalacje z soli fizjo. I tak przez 4 dni.
 
Do góry