reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej mamusie, czy któraś migła może uczulenie na pylki w ciąży? Ja nigdy nie miałam, a teraz mam katar, gorączkę i kaszel. Chyba się nie przeziebilam, jak już to przegrzalam albo dostałam uczulenia. Czy coś bierzecie na pylki/katar/kaszel/goraczke czy tylko jakieś domowe sposoby? Mam wizytę u ginekologa dopiero za tydzien
Witaj, ja od lutego mam problemy alergiczne wcześniej nigdy się nie zdarzyło. Od maja jak bobas już większy pani zleciła mi steryd do nosa. Podpytaj bo on działa powierzchownie więc raczej jest bezpieczny.
 
reklama
Do góry