reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to u Was kochane bylo

Nadal pytam jak? Skoro przed implantacja zarodek nie jest połączony z organizmem matki. Więc twoje ciało nie wie, że jest w ciąży?
Ja sobie tego nie wymyśliłam. Nie podpinalam nawet bóli czy innych objawów pod ciążę bo się nie staraliśmy. Po prostu organizm inaczej się zachowywał.
Nie będę nic tłumaczyć bo lekarzem ani znawca nie jestem.
Mówię tylko jak to było u mnie
 
reklama
Ja sobie tego nie wymyśliłam. Nie podpinalam nawet bóli czy innych objawów pod ciążę bo się nie staraliśmy. Po prostu organizm inaczej się zachowywał.
Nie będę nic tłumaczyć bo lekarzem ani znawca nie jestem.
Mówię tylko jak to było u mnie
To zanim napiszesz po raz kolejny bzdury, to najpierw zapytaj lekarza kiedy można czuć się inaczej w związku z ciążą.

U mnie w udanym cyklu kukułka zakukała po owulacji 3 razy, a zawsze kuka dwa. I co? To oznacza ciążę? Nie. To, że się czułaś inaczej też nie znaczy, że było to związane z ciążą.
 
To zanim napiszesz po raz kolejny bzdury, to najpierw zapytaj lekarza kiedy można czuć się inaczej w związku z ciążą.

U mnie w udanym cyklu kukułka zakukała po owulacji 3 razy, a zawsze kuka dwa. I co? To oznacza ciążę? Nie. To, że się czułaś inaczej też nie znaczy, że było to związane z ciążą.
Dobrze.. Każdy może tutaj napisać co chce.
Ja napisałam jak było u mnie i tłumaczyć się nie mam zamiaru
 
Testów owulacyjnych nigdy nie robiłam, natomiast aplikacja @ pokazuje że była 29.06 ale wiadomo jak te aplikacje, każda zazwyczaj pokazuje po swojemu 🙂
Jeżeli nie wiesz kiedy była owulacja, to niestety nie za wiele można powiedzieć czy test mógłby już coś pokazać, bo owulacja zawsze może się przesunąć. Cykl jest podatny na różne czynniki.

Jeżeli miesiączka nie przyjdzie to powtórz test za kilka dni. Bywały tu przypadki, że test wychodził pozytywny dopiero kilka dni po terminie, bo owulacja się przesunęła. Trzymam kciuki 🤞🙂❤️
 
Narobiłam w życiu testów za łączną kwotę chyba 500 zł przez dwa lata starań licząc do pierwszej ciąży. Nigdy negatywny nie okazał się ciążą. Przy każdej z trzech ciąż nie miałam objawów do 7-9 tc, za to wiele razy miałam mdłości, ciężkie piersi i różne inne objawy kiedy ciąży nie było.
 
Dobrze.. Każdy może tutaj napisać co chce.
Ja napisałam jak było u mnie i tłumaczyć się nie mam zamiaru
Oczywiście, że każdy może pisać co chce. Ale dobrze by było pisać rzetelne informacje, a nie wprowadzać w błąd. Nie uważasz?

A skoro nic nie zamierzasz udowadniać i wyjaśniać, jak to możliwe to zapewne nie masz na poparcie swoich słów żadnych argumentów. Więc może lepiej swoje mądrości zachować dla siebie.

I poważnie, zapytaj lekarza czy to co czułaś po owu to było związane z ciążą. To że czujesz się inaczej może mieć naprawdę wiele innych przyczyn.
 
Jeżeli nie wiesz kiedy była owulacja, to niestety nie za wiele można powiedzieć czy test mógłby już coś pokazać, bo owulacja zawsze może się przesunąć. Cykl jest podatny na różne czynniki.

Jeżeli miesiączka nie przyjdzie to powtórz test za kilka dni. Bywały tu przypadki, że test wychodził pozytywny dopiero kilka dni po terminie, bo owulacja się przesunęła. Trzymam kciuki 🤞🙂❤️
Dziekuje, również trzymam za siebie kciuki 😂
 
reklama
Do góry