reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Co do apetytu to też go niemam, na początku nawet miałam lekka zgage ale już przeszła teraz tylko ból piersi, chodzenie do WC częstsze niż wcześniej i ból w dole brzucha czasami
 
reklama
U mnie na szczęście mdłości i wymioty pomału odpuszczają. Z 8,5 mies maluchem jest co robić, na dodatek średnio mi śpi w dzień, więc zbytnio czasu nie mam. Wizytę mam za tydzień, wtedy też zostanie założona karta ciąży, bo będą wyniki badań.
 
@Elena91
Będziemy mieć zamknięty wątek, ale to musimy poczekać a główna adminka go utworzy. Dostęp będą miały tylko osoby z listy :)
Dokładnie😊
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie 😀😊
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Smerfetka94
majka89
mawis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeśli liczymy miesiące od pierwszego dnia ostatniej @, tak jak się lovzy na ogół tygodnie, to wychodzi na to, że poród wypada w 10 miesiącu. To jest trochę niepoprawne, dlatego lepiej jest liczyć miesiące od prawdopodobnego dnia ovu, czyli 9 tydzień ciąży, to w rzeczywistości 7 tydzień od zapłodnienia, a zatem 2 miesiąc.
Ale NIKT z lekarzy tak nie liczy zawsze jest od owulacji + 2 tygodnie
 
Ale Baran! Mnie lekarz powiedział że pewnie wczesna ciąża i mam przyjść później. I rzeczywiście była wczesna. Obecnie jestem 7+1 a pusty pęcherzyk przechodziłam tydzień temu w poniedziałek.
Czekam na wiadomość od ciebie po kolejnej konsultacji.
Właśnie byłam dzisiaj już na pierwszych badaniach bety i teraz muszę tylko czekać na wynik, a w piątek mam powtórkę.
 
Dokładnie😊
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie 😀😊
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Drugiej Smerfetki nie ma.....
 
reklama
Do góry