reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny a na kiedy idziecie na badanie trzeciego trymestru? Mnie lekarz zapisał na 28+5. I tak się zastanawiam czy to może nie za wcześnie
 
reklama
Dziewczyny a na kiedy idziecie na badanie trzeciego trymestru? Mnie lekarz zapisał na 28+5. I tak się zastanawiam czy to może nie za wcześnie
Ja mam późno będzie wtedy 31 +4. Mi genetyk powiedział żeby robić po skończonym 30 tyg i też mam tak w karcie ciąży, ale w internecie jest że można też od 28. 🤔
 
A powiedzcie mi jeszcze, co sądzicie o wyjeździe na święta z takim maluszkiem? Mam termin na 29 listopada, a za Chiny nie chce zostawać u teściowej bo chyba mnie wyniosą 😒
 
Dziewczyny a na kiedy idziecie na badanie trzeciego trymestru? Mnie lekarz zapisał na 28+5. I tak się zastanawiam czy to może nie za wcześnie
Ja idę 28+3, termin wyznaczył mi sam ginekolog przeprowadzający, więc powinno być dobrze. Co prawda usg 1 i 2 trymestru miałam w ostatnich dopuszczalnych dniach, a tym razem tak wcześnie. Czekam już na to badanie, u mnie przypada to w przyszły czwartek. Bardzo chciałabym usłyszeć, że wszystko jest dobrze
 
A powiedzcie mi jeszcze, co sądzicie o wyjeździe na święta z takim maluszkiem? Mam termin na 29 listopada, a za Chiny nie chce zostawać u teściowej bo chyba mnie wyniosą 😒
My zawsze wigilię spędzamy u teściów a 1 dzień świąt z moja rodzina u babci. W tym roku na pewno tak nie bedzie. Na wigilię pojedziemy pewnie bo to na krótko. Ale w 1 dzień świąt do babci na pewno nie, za duzo tam jest ludzi. Raczej tylko do moich rodziców 2 dzień świąt a babcia jak będzie chciała to też dojedzie. Nie mam zamiaru latać z takim małym dzieckiem jak co roku zawsze jestem padnieta po świętach:/
 
reklama
Do góry