reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Nie wytrzymałam. Poszłam dzisiaj do innego lekarza na USG prenatalne. Wszystko jest ok. Rośniemy prawidłowo, ale maluszek przez większość czasu zasłaniał się pępowiną i nie można było wykonać pomiaru kości nosowej. Potem fiknął dwa fikołki i dał się zmierzyć. Wyszły jeszcze jakieś dwie cysty/torbiele w worku owodniowym które mnie martwią, lekarz powiedział tylko, że tak czasami bywa. Dzisiaj będę spać spokojnie 🤤 termin porodu na 21.03
Idealnie w pierwszy dzień wiosny 😁
 
reklama
Hi dziewczyny, czy ktoraś po badaniach pierwszego trymestru robila amniopunkcje lub test nifty? Jak wyniki? Jak usg? U mnie usg wyszlo poprawnie ale po tescie pappa lekarz polecal dalsza diagnostyke. Nie zrobilam amniopunkcji, zdecydowalismy sie na nifty, drogo ale nieinwazyjnie. Teraz sie stresuje, czekamy na wyniki
 
Hi dziewczyny, czy ktoraś po badaniach pierwszego trymestru robila amniopunkcje lub test nifty? Jak wyniki? Jak usg? U mnie usg wyszlo poprawnie ale po tescie pappa lekarz polecal dalsza diagnostyke. Nie zrobilam amniopunkcji, zdecydowalismy sie na nifty, drogo ale nieinwazyjnie. Teraz sie stresuje, czekamy na wyniki
Też czekam na wynik. Wczoraj lekarz od razu zlecił mi Nifty i już prenatalnego USG nie robil, bo "test wszystko powie"... Dzisiaj zrobiłam USG u drugiego lekarza i wszystko wygląda dobrze. Mam nadzieję że test to tylko potwierdzi.
 
Mam pytanie do mam które maja już starsze dzieci. Czy wasze pociechy urodziły się dokładnie w przewidzianym terminie czy wcześniej lub później. Podobno tylko 4% maluchów rodzi się dokładnie w terminie i jestem ciekawa jak to było u was🙂
 
Mam pytanie do mam które maja już starsze dzieci. Czy wasze pociechy urodziły się dokładnie w przewidzianym terminie czy wcześniej lub później. Podobno tylko 4% maluchów rodzi się dokładnie w terminie i jestem ciekawa jak to było u was[emoji846]
Mój się urodził 11 dni przed terminem
 
Mam pytanie do mam które maja już starsze dzieci. Czy wasze pociechy urodziły się dokładnie w przewidzianym terminie czy wcześniej lub później. Podobno tylko 4% maluchów rodzi się dokładnie w terminie i jestem ciekawa jak to było u was🙂
Termin na 7.10 dziecko urodziło się 3.10. SN i to z dużą masą urodzeniową 4220 ;)
 
reklama
Do góry