reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A jak objawy alergii u Waszych dzieci? Rozmawiałyśmy ostatnio? Jest lepiej?

U Melanii od dwóch dni mocno zaczerwienione policzki i suche raczej tym razem :(
Kurcze, no co chwilę coś ma z tą skórą :(
U nas też co chwilę coś że skórą bo mamy alergie na bmk i AZS a o głowie to już nie wspominam 🙄mam szampony nawilżające balsamy przeciw swędzeniu a potrafi się tak drapać ze masakra, mamy coś od dermatologa i mam mu tym częściej smarować. Dodam że oliwki preparaty na ciemieniuche też się nie sprawdzają
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale on już sobie też ładnie raczkował na czterech nie wiem co mu się stało 🙄 może zbyt leniwy🤷🏻‍♀️

edit no dobra raczkował to za dużo powiedziane bo parę razy spróbował w sumie 🤔
To u nas tak jest z obrotami. Wcześniej przekręcał się z pleców na brzuch co rusz, nawet w nocy, a teraz raz na jakiś czas🙁 leży na plecach i płacze zamiast się przekręcić, dopiero jak podejdę i mu trochę pomogę. Też nie wiem dlaczego tak robi🤔
 
ale on już sobie też ładnie raczkował na czterech nie wiem co mu się stało 🙄 może zbyt leniwy🤷🏻‍♀️

edit no dobra raczkował to za dużo powiedziane bo parę razy spróbował w sumie 🤔
Może stwierdził że na dupce szybciej się przemieszcza? Moja też ma takie dziwne kombinacje, że tutaj czegoś próbuje, zaraz jednak coś innego robi. W razie w zawsze możesz sprawdzić
 
No właśnie u mnie tak wyskoczyło na polikach i jak tylko otworzyła to się pyta co zjadł?
ja przynajmniej wiem bo wczoraj tego nie miał a od dwóch dni podawałam brokuł z batatem ale to je od początku
i marchewkę z kalafiorem mamy winowajce☹️ nawet nie wiedziałam że Marchew może być alergizująca 🙄
Ooo, marchew z kalafiorem to było szamane u nas wczoraj i przedwczoraj 🤔
 
U mojej zauważyłam drgającą rączkę przy zasypianiu wczoraj 🙁 i jeszcze czasami tak szybko przekręca główką przawo-lewo-prawo- lewo...
Już kiedyś o tym pisałyście. Minęło? Nadal trwa??? Jak tam u Waszych?
Moją neurolog badał po pierwszym miesiącu, usg przezczaszkowe też miała 2 razy (ale to z innego powodu).
Nic jej nie wykryli, wtedy drżała jej nóżka, ale to ponoć prawidłowe u takich malutkich.
Moja mała jak zasypia też kręci głową w prawo i w lewo, aż w końcu zasypia 😦. Od jakiegoś czasu też tupie sobie lewą nogą przed spaniem.🙆‍♀️
 
To u nas tak jest z obrotami. Wcześniej przekręcał się z pleców na brzuch co rusz, nawet w nocy, a teraz raz na jakiś czas🙁 leży na plecach i płacze zamiast się przekręcić, dopiero jak podejdę i mu trochę pomogę. Też nie wiem dlaczego tak robi🤔
Być może jakiś mini regres, po nim zazwyczaj dzieci nabywają nowych umiejętności i na prawdę zaskakują 👌😊. Ten temat właśnie kiedyś poruszyła moja znajoma, która ma 2 dzieci i w związku z tym większe doświadczenie. Też opowiadała że jej młodszy tak jakby ' zapomniał ' to czego dotychczas się nauczył. Po jakimś czasie był dosłownie wyrzut nowych umiejętności 👌😁.
 
Być może jakiś mini regres, po nim zazwyczaj dzieci nabywają nowych umiejętności i na prawdę zaskakują 👌😊. Ten temat właśnie kiedyś poruszyła moja znajoma, która ma 2 dzieci i w związku z tym większe doświadczenie. Też opowiadała że jej młodszy tak jakby ' zapomniał ' to czego dotychczas się nauczył. Po jakimś czasie był dosłownie wyrzut nowych umiejętności 👌😁.
No być może o to chodzi. Powiem Ci, że też mam dwójkę starszych dzieci,całe nie pamiętam żeby takie coś miało miejsca, oczywiście każde dziecko jest inne, a może to już tyle czasu minęło, że nie pamiętam 🙈
 
reklama
Do góry