reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja mam chęci wychodzić, gorzej z ubieraniem..🙄 ten cały rutuał 🤦‍♀️😅
Ja się zazwyczaj szykuje małymi kroczkami 😁
Oczywiście najpierw ja jestem gotowa do wyjścia a potem w kilka minut zakładamy bluzę, czapkę i buciki... W wózku zawsze mam kocyk w razie jakby bardzo zimno było... Także nie mamy jakiegoś problemu z tym 😜
 
Dokładnie, ja bylam na to gotowa 🙈😅, a z racji cc leżałam na patologii ciąży, potem cc 2 i tak wyszłam w niedzielę 🤷‍♀️ 5 dni wysluchiwania różnych dziwnych rzeczy. A już zabawne bylo to jak jedna policja zakazała mi dawania smoczka. No ok, posłuchalam, kobita doświadczenie ma to pewnie się zna 😁. Potem przyszła druga położna, koleżanka jej mówi że mały wisi cały czas na cycu, a jak zabiera to płacze. To ta stwierdziła, że cyc nie jest do zabawy i dac smoka 😅😅😅😅😅. Swoją drogą jest tu ktoś ze Śląska 🤔?
Haha dobre 🤣tak w tych szpitalach to człowiek swoje przeżyje 🤣ja ostatecznie nie zabrałam smoczka do szpitala i żałowałem, teraz na pewno bym wzięła, niech by sobie gadały co chciały🤣
 
Wgl jakie u Was warunki na zewnątrz panują?🤔 Wychodzicie z maluchami? Ja staram się codziennie, bo moja mała uwielbia drzewa, kwiaty, zawsze dotykamy listeczkow 😁. Chociaż nie lubi się ubierać, to jak mamy wyjść na zew to leży spokojnie jakby czuła że idziemy 😅😅. Dziś jak było znośnie to miała o dziwo długą drzemkę, a jak wstała to niestety zaczęło padać i dziś niestety nic z tego nie było.
u nas zimno i wieje jak w kieleckim 😂 ale wychodzę w samo południe najwięcej słońca. Z ubieraniem niestety problem ubieram go na parkingu 😂 w sensie kurtka (czapka nadal jest ble) w domu w samym bodziaku tańczy na krótki rękaw
ja to nie wiem jak będzie zimą 🙄
oj udał mi się ten chłopak jak gorąco to nie do życia jest, jeść nie chce i najlepiej by spał i na sobie nic nie miał
jak zimno to wszędzie go pełno, jadłby za dwóch a ubrań to ledwo co, tylko skarpety założę sekunda już ich nie ma
ale kocham go słodziak mój przepyszny zjadłabym go 🥰 (ahhh hormony 😂 )
 
u nas zimno i wieje jak w kieleckim 😂 ale wychodzę w samo południe najwięcej słońca. Z ubieraniem niestety problem ubieram go na parkingu 😂 w sensie kurtka (czapka nadal jest ble) w domu w samym bodziaku tańczy na krótki rękaw
ja to nie wiem jak będzie zimą 🙄
oj udał mi się ten chłopak jak gorąco to nie do życia jest, jeść nie chce i najlepiej by spał i na sobie nic nie miał
jak zimno to wszędzie go pełno, jadłby za dwóch a ubrań to ledwo co, tylko skarpety założę sekunda już ich nie ma
ale kocham go słodziak mój przepyszny zjadłabym go 🥰 (ahhh hormony 😂 )

U nas trochę ułatwienie bo...

Moja ze względu na intensywne przemieszczanie się po podłodze MUSI mieć spodenki 🥴

Raz pozwoliłam brykac bez i były kolanka i udka czerwone ☹️
 
Wgl jakie u Was warunki na zewnątrz panują?🤔 Wychodzicie z maluchami? Ja staram się codziennie, bo moja mała uwielbia drzewa, kwiaty, zawsze dotykamy listeczkow 😁. Chociaż nie lubi się ubierać, to jak mamy wyjść na zew to leży spokojnie jakby czuła że idziemy 😅😅. Dziś jak było znośnie to miała o dziwo długą drzemkę, a jak wstała to niestety zaczęło padać i dziś niestety nic z tego nie było.
Ja mam taki plan wyjść. Przed południem siedzimy na balkonie. Nawet jak zimno. Po obiadach jak już odkarmię Chłopa❤ i Chłopca to spacer nosidło lub chusta i pies. Na ten drugi to opaska ( z łaską daje sobie założyć) i ciepłe na stopy. W ciałko grzeję ją od siebie lub mam pod swoją kurtką.
Obawiam się jednak zimy 🙁
 
reklama
biedna pewnie do mamusi chciała dlatego tak krzyczała 🥰 bo Tobie chyba jakoś późno ją dali jak pamiętam 🤔
No późno późno...urodziłam w czwartek o 5 rano....zobaczyłam w piątek około 10 a przynieśli na salę w sobotę około 8....:(

:o paznokci jej nie obcinasz czy co? 😂 😂 😂 (żarcik)
może czapka, jakaś opaska? może taki typ mój to uszy mega podrapane tak jak Twojej głowa może tak mają
Uwierz mi że co drugi dzień obcinam....bo gdybym nie była sumienna to to dziecko było by jedną wielką szramą:oops:🤣Czasami jak umieszczają dziewczyny foto dzieci i widzę ciut dłuższe paznokcie to sobie myślę, że moja to by już była caluteńka podrapana..
Wgl jakie u Was warunki na zewnątrz panują?🤔 Wychodzicie z maluchami? Ja staram się codziennie, bo moja mała uwielbia drzewa, kwiaty, zawsze dotykamy listeczkow 😁. Chociaż nie lubi się ubierać, to jak mamy wyjść na zew to leży spokojnie jakby czuła że idziemy 😅😅. Dziś jak było znośnie to miała o dziwo długą drzemkę, a jak wstała to niestety zaczęło padać i dziś niestety nic z tego nie było.
Ja się staram codziennie...dzisiaj byłyśmy dwa razy:)
Ja mam chęci wychodzić, gorzej z ubieraniem..🙄 ten cały rutuał 🤦‍♀️😅
Mam to samo....na samą myśl aż mnie trzęsie...
 
Do góry