reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczoraj miałam dostać okres dziś zrobiłam test ciążowy pepino ok 15 wyszedł negatywny . Nie posiadam żadnego dziwnego śluzu.

reklama
Test negatywny to raczej w ciąży nie jesteś. Zrób w dniu planowanej miesiączki o ile masz regularne cykle lub po terminie :)
 
Jeden czy dwa dni spóźnienia okresu to żadne spóźnienie skoro testy wychodzą negatywne to raczej okres przyjdzie czasem się przesuwa ja miewam cykle 28dniowe a raz przedłużył mi się do 38 dnia także czekaj a jak nie przyjdzie udaj się do ginekologa
 
reklama
Taki mi dziś rano wyszedł jakiś cień cienka kest ale nie wiem już może mi się uroiło …
 

Załączniki

  • 9BEB3189-C22B-4EC9-B960-F19DD652A4E6.jpeg
    9BEB3189-C22B-4EC9-B960-F19DD652A4E6.jpeg
    1 008,8 KB · Wyświetleń: 172
Do góry