reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑
 
reklama
Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑
JA bym beta się nie schizowala i za kilka dni zrobiła test. Kiedy ma być okres?
 
JA bym beta się nie schizowala i za kilka dni zrobiła test. Kiedy ma być okres?
Za 4 dni. Ja to bym najchętniej w ogóle nic nie robiła, nawet żadnych testów, ale ta heparyna... Kurczę, no chciałabym jednak wdrożyć ją jak najszybciej, żeby zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby tym razem się udało.
 
Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑
A ja bym właśnie poszła na betę :) Test możesz zrobić zawsze i to kilka razy dziennie jeśli masz na to ochotę :)
 
Dziewczyny, obudziłam się i nie mogłam zasnąć, więc stwierdziłam, że zrobię test i... Kurde!!! Nie wstawię Wam zdjęcia, bo nic nie zobaczycie, ale ja już trochę tych testów w życiu zrobiłam i ja tę drugą kreskę widzę. Dwa dni temu też robiłam ten test i tam nie było nawet śladu... A tutaj wyszła po 3 minutach. Boję się 😱 Teraz mam dylemat czy iść od razu dzisiaj na betę czy jeszcze jutro na spokojnie powtórzyć test. Ostatnio mnie z wynikami bety trzymali 2 dni i myślałam, że zejdę na zawał 😑
Jak na teście jest kreska to beta powinna być pozytywna. A co Ci zależy, mi 4 dni przed okresem też wyszedł bladzioch. W dniu @ nie było już wątpliwości😊
 
reklama
Dzięki dziewczyny <3 Powiem Wam, że od razu jak zobaczyłam dzisiaj ten cień, to włączyło mi się takie zadaniowe myślenie. Jestem mega zdeterminowana, żeby zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby tym razem się udało. Ale zobaczymy jak ta beta, żeby nie było, że sobie coś wkręcam 😅
 
Do góry