reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?

Ja tylko dodam 9d siebie ze mam dzis 19+3, dziecko 5 ciaza 11 a jestem plaska jak deska :) i sie ciesze z tego. Jeszcze bedziesz miala dosyc brzucha.
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie tego zamkniętego wątku. Czy jest jeszcze szansa, żeby do niego dołączyć? Bardzo mi się tu spodobało, super społeczność, ale na wątku ogólnodostępnym zapewne będzie coraz mniej się działo, co jest oczywiście zrozumiałe. Wiem, że jestem tu od niedawna, a tamto forum jest dla osób, które są z Wami dłużej 😞 No ale zapytać zawsze można.
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie tego zamkniętego wątku. Czy jest jeszcze szansa, żeby do niego dołączyć? Bardzo mi się tu spodobało, super społeczność, ale na wątku ogólnodostępnym zapewne będzie coraz mniej się działo, co jest oczywiście zrozumiałe. Wiem, że jestem tu od niedawna, a tamto forum jest dla osób, które są z Wami dłużej 😞 No ale zapytać zawsze można.
Ja jestem za ☺️
 
Hej a ja mam problem żeby wejść do wątku zamkniętego po prostu jak wchodzę w link wyskakuje zupełnie coś innego [emoji1751]
 
reklama
Do góry