reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
A który będziesz mieć dzień ja 12 po iui 11 po owulacji tak myśle
4 dni po iui i zastrzyku zrobiłam test i był ledwo widoczny cień wiec mam nadzieje ze dzisiaj to nie pozostałości po zastrzyku
Najlepiej jak zrobisz z krwi badanie bo z tego co wiem testy moga wychodzic pozytywne po lekach np po zastrzyku ,choc mam nadzieje ze to po prostu wyczekiwana ciaza ;)!!! Daj znac jak krew wyszla i trzymam kciuki. P.s mi np w szpitalu mowily ze nie ma sensu robic testow aptecznych ze trzeba krew zbadac bo testy moga tak czy siak pozytywne wychodzic.
 
Najlepiej jak zrobisz z krwi badanie bo z tego co wiem testy moga wychodzic pozytywne po lekach np po zastrzyku ,choc mam nadzieje ze to po prostu wyczekiwana ciaza ;)!!! Daj znac jak krew wyszla i trzymam kciuki. P.s mi np w szpitalu mowily ze nie ma sensu robic testow aptecznych ze trzeba krew zbadac bo testy moga tak czy siak pozytywne wychodzic.
Wiem wiem 2 cykle temu taki test mnie oszukał a beta ściągnęła na ziemie
 
Najlepiej jak zrobisz z krwi badanie bo z tego co wiem testy moga wychodzic pozytywne po lekach np po zastrzyku ,choc mam nadzieje ze to po prostu wyczekiwana ciaza ;)!!! Daj znac jak krew wyszla i trzymam kciuki. P.s mi np w szpitalu mowily ze nie ma sensu robic testow aptecznych ze trzeba krew zbadac bo testy moga tak czy siak pozytywne wychodzic.
Ja testowałam paskami z moczu od chyba 3 dnia po iui I pomimo zastrzyku na pęknięcie i jakiegoś na wzrost pęcherzyka test był blady, w 10 dzien zrobilam i była blada kreseczka , następnego dnia byłam juz na becie I była 37 ;) także akurat na moim przykładzie jak pojawiła się kreseczka to tylko dobre informacje ;) ale podkreślam że z krwi beta daje pewność i najlepiej po 48h powtórzyć czy odpowiednio rośnie ;)
 
Ja testowałam paskami z moczu od chyba 3 dnia po iui I pomimo zastrzyku na pęknięcie i jakiegoś na wzrost pęcherzyka test był blady, w 10 dzien zrobilam i była blada kreseczka , następnego dnia byłam juz na becie I była 37 ;) także akurat na moim przykładzie jak pojawiła się kreseczka to tylko dobre informacje ;) ale podkreślam że z krwi beta daje pewność i najlepiej po 48h powtórzyć czy odpowiednio rośnie ;)
Zgadzam sie w 💯% :)
 
Wiem już miałam ten czas 2 lata temu jak chodziłam co chwile na betę i właśnie był słaby przyrost okazało się ze puste jajo
Ostatnio zastrzyk tez szybko zniknął z organizmu mam nadzieje ze to nie on pokazuje kreski
To już 13 dni od wiec wątpię niby 10 dni może się utrzymać
4 dnia sprawdzałam to był leciutki cień
Porównując testy z wczoraj a dziś to ciemnieją wiec tez myśle ze to dobry znak
Już nadzieja się zrobiła i wielki strach :)
 
reklama
Ja też będę robić tes w srode czyli 13 dnia po inseminacji a na bete pójdę w czwt. Trzymam kciuki za Was i za siebie hehe. A jak tam reszta osób które mają testować jak się czujecie? Jakieś bóle, kucie?
 
Do góry