rosenberg
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 18 Wrzesień 2020
- Postów
- 2 541
Caly czas was czytam@rosenberg mam nadzieję, że wszystko okej i relaksujesz się z rodzinką! Milczysz i milczysz!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Caly czas was czytam@rosenberg mam nadzieję, że wszystko okej i relaksujesz się z rodzinką! Milczysz i milczysz!
Nie martw się, u mnie tez perspektyw brakJezu jak mi się chce wina. Mama mi półtora roku temu przywiozła prosto z Węgier smakowite winko i czeka na mnie, aż skończę karmić. Mam nadzieję że na moje urodziny będę już mogła się napić, bo na sylwestra wątpię, Aleksander ma zupełnie inne plany![]()
Ja wiem że nie weźmie...Nie martw się, u mnie tez perspektyw brakmamy taki pomysł żeby na sylwestra mleko odciągnąć i podać młodemu w butli żebyśmy mogli się napić... Ale nie wiem w ogóle czy on weźmie butle
![]()
ZarabisteOdświeżone![]()
Masakra, nasz wchodzi do szafki pod zlewem i majstruje z wężami z wodąTego się nie spodziewałam![]()
A próbowałaś tej butelki co wygląda jak cycek??Ja wiem że nie weźmie...
Czesc łobuz!! Tu drugi łobuz!!Mały łobuz pozdrawia wszystkie ciocie![]()
Byłam na koloryzacji, wyprostowane po prostu sąZarabistemasz wyprostowane keratynowo czy po prostu takie ładne naturalne?