reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to trądzik niemowlęcy?

Dołączył(a)
23 Grudzień 2021
Postów
8
Cześć dziewczyny, od jakiegoś tygodnia moj synek ma na twarzy dziwne krostki, od dwóch dni pojawiły się na główce oraz uszkach, lekarz rodzinny stwierdził ze jem za dużo nabiału, przepisał maść i smaruje nią twarz od dwóch dni, lecz to nic nie pomaga mam wrażenie ze jest tych krostek nawet więcej, podejrzewam ze to może być trądzik, co sądzicie po zdjęciach?
 

Załączniki

  • F1663AFB-37EE-4FE7-8E06-6EC2CF81A370.jpeg
    F1663AFB-37EE-4FE7-8E06-6EC2CF81A370.jpeg
    112,7 KB · Wyświetleń: 310
  • FEA32DF7-A456-4787-AAE0-5080957B84C9.jpeg
    FEA32DF7-A456-4787-AAE0-5080957B84C9.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 210
reklama
A nie zmieniłaś proszku do prania czy płukania?
A co za maść dostaliście? Trądziku bym nie wykluczała, bo to też może być dobry trop.
 
Moim zdaniem tezz trądzik bo u mojej małej wygląda to bardzo podobnie i położna określiła jako trądzik. My przemywamy kilka razy dziennie przegotowana woda, punktowo raz dziennie octansiept na te bardziej czerwone krostki plus maść bephanten sensiderm.
Z tego co czytałam trzeba unikać produktów na olejach.
 
Wyglada jak trądzik.
Moj maly byl plamiasty szczsgolnie po kąpieli przy tradziku Ktory zszedł nawet na klatke piersiową.. Miał najgorzej z moich dzieci ale urodzony w 36tyg wiec moze tez temu.
Wysyp trwal ok 2 tyg a potem schodziło po woli. Ja niczym nie smarowałam. Tylko przemywalam woda Przegotowana i upewnij sie że nie przegrzewasz malca
Skora przy tym ogólnie jest Szorstka i blednie to na chlodzie.
Ale z reguly mija i nie ma po tym Śladów
 
Wyglada jak trądzik.
Moj maly byl plamiasty szczsgolnie po kąpieli przy tradziku Ktory zszedł nawet na klatke piersiową.. Miał najgorzej z moich dzieci ale urodzony w 36tyg wiec moze tez temu.
Wysyp trwal ok 2 tyg a potem schodziło po woli. Ja niczym nie smarowałam. Tylko przemywalam woda Przegotowana i upewnij sie że nie przegrzewasz malca
Skora przy tym ogólnie jest Szorstka i blednie to na chlodzie.
Ale z reguly mija i nie ma po tym Śladów
Najgorzej to widać z rana i wieczorem, przemywam buźkę woda przegotowana No i będę czekać aż zacznie schodzić powoli
 
reklama
reklama
Do góry