reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie przeciw Covid dla dzieci 5-11 lat. Zaszczepicie?

reklama
Palicie głupa. Jesteście takie dobre w źródłach, to poszukajcie jak kończą medycy, którzy otwarcie mówią, że szczepionki nie do końca są takie cudowne jak się o nich mówi. Wyśmiewa się zwykłych ludzi na forach, a co dopiero lekarza, który zaleca ostrożność przy szczepionce. Lekarze i położna z którymi ja miałam kontakt mówili, że warto na spokojnie rozważyć za i przeciw szczepionce, a wszyscy zgodnie mówili, że już mają dosyć pandemii i chcą zacząć normalnie ludzi leczyć i traktować. Także ja ufam tym, których widziałam na własne oczy, znam ich i wiem kim są. W internecie można wpisać wszystko i podać się za każdego.

Podoba mi się to rozdrażnienie na punkcie obcych ludzi, którzy nie będą się szczepić 😄 Dopóki mi ktoś na to uwagi nie zwrócił, to mnie denerwowało, teraz mnie to strasznie bawi. Możecie klawiaturę rozwalić pisząc jaka jestem głupia i nieodpowiedzialna, bo nie przyjmę szczepionki, możecie, o zgrozo, znienawidzić mnie wirtualnie i zablokować na forum, a ja nic sobie z tego nie zrobię i nie przestraszę się opinii kogoś tam w necie. I będę roznosić tego straszliwego wirusa, ojoj, jakie to straszne. Zaszczepieni będą unikać bliskich, będą spacerować po lesie w maseczkach, zdrapią sobie naskórek od wcierania płynu dezynfekcyjnego i będą mówić, że to powrót do normalności. A ja tymczasem będę się spotykać z przyjaciółmi, wychodzić na spacery i będę się myć nadal tak samo jak myłam się przez ponad trzydzieści lat swojego życia. Powodzenia moje drogie, spinajcie się dalej w związku z cudzym zdrowiem, ja spadam na zakupy - z maseczką na brodzie oczywiście 😉
 
ale jak ktoś pisze, że się nie szczepi, bo nie chce, to zalewasz go argumentami, żeby się szczepić. I masa osób Tobie podobnych to robi. Możesz sobie walczyć z dezinformacją całymi dniami jeśli Ci to sprawia przyjemność i nic nie wskórasz, bo są i będą ludzie, którzy mają to gdzieś. Nie będziemy się szczepić, będziemy mieć swoje zdanie na temat pandemii i co nam zrobisz? Możesz się tylko zżymać i nie dawać swojej zgody. Co kompletnie i totalnie nic nie znaczy 😄

To jest totalna nieprawda. Jeśli ktoś pisze, że się nie szczepi to ja nie odpowiadam...ale jak ktoś zaczyna podawać "argumenty" i tym samym szerzyć dezinformację reaguję.

To w Waszej głowie jest jakaś walka o "swoje zdanie" i przeświadczenie, że namawiam Was do szczepień. Ja tylko odpisuję na nieprawdy, które powtarzacie.
 
To jest totalna nieprawda. Jeśli ktoś pisze, że się nie szczepi to ja nie odpowiadam...ale jak ktoś zaczyna podawać "argumenty" i tym samym szerzyć dezinformację reaguję.

To w Waszej głowie jest jakaś walka o "swoje zdanie" i przeświadczenie, że namawiam Was do szczepień. Ja tylko odpisuję na nieprawdy, które powtarzacie.
wyobraź sobie teraz ile osób, mogę zarazić wirusem covida, biegunki, łupieżu i złego samopoczucia. Brrr, aż chce się wejść do schronu i wrócić do normalności 😱
 
Palicie głupa. Jesteście takie dobre w źródłach, to poszukajcie jak kończą medycy, którzy otwarcie mówią, że szczepionki nie do końca są takie cudowne jak się o nich mówi. Wyśmiewa się zwykłych ludzi na forach, a co dopiero lekarza, który zaleca ostrożność przy szczepionce. Lekarze i położna z którymi ja miałam kontakt mówili, że warto na spokojnie rozważyć za i przeciw szczepionce, a wszyscy zgodnie mówili, że już mają dosyć pandemii i chcą zacząć normalnie ludzi leczyć i traktować. Także ja ufam tym, których widziałam na własne oczy, znam ich i wiem kim są. W internecie można wpisać wszystko i podać się za każdego.

Podoba mi się to rozdrażnienie na punkcie obcych ludzi, którzy nie będą się szczepić 😄 Dopóki mi ktoś na to uwagi nie zwrócił, to mnie denerwowało, teraz mnie to strasznie bawi. Możecie klawiaturę rozwalić pisząc jaka jestem głupia i nieodpowiedzialna, bo nie przyjmę szczepionki, możecie, o zgrozo, znienawidzić mnie wirtualnie i zablokować na forum, a ja nic sobie z tego nie zrobię i nie przestraszę się opinii kogoś tam w necie. I będę roznosić tego straszliwego wirusa, ojoj, jakie to straszne. Zaszczepieni będą unikać bliskich, będą spacerować po lesie w maseczkach, zdrapią sobie naskórek od wcierania płynu dezynfekcyjnego i będą mówić, że to powrót do normalności. A ja tymczasem będę się spotykać z przyjaciółmi, wychodzić na spacery i będę się myć nadal tak samo jak myłam się przez ponad trzydzieści lat swojego życia. Powodzenia moje drogie, spinajcie się dalej w związku z cudzym zdrowiem, ja spadam na zakupy - z maseczką na brodzie oczywiście 😉
Zgadzam się, tez zyje normalnie. Jestem zdrowa ,szczęśliwa i nie nękam siebie , dzieci i męża studiowaniem danych codziennych zachorowań i śmierci. My żyjemy zamiast czekać aż "wróci normalne zycie"
 
wyobraź sobie teraz ile osób, mogę zarazić wirusem covida, biegunki, łupieżu i złego samopoczucia. Brrr, aż chce się wejść do schronu i wrócić do normalności 😱

Najważniejsze, że wirus głupoty nie jest zaraźliwy✌

Ty prawdopodobnie z takim samym zrozumieniem czytasz swoje "źródła" wybierając to co Ci pasuje, jak nasze posty. Wydaje Ci się, że ktoś Cię próbuje do szczepienia przekonać i pali mu się klawiatura...tymczasem Ty wypisujesz masę głupot i widać jak na dłoni, że nie uważałaś na lekcjach biologii w podstawówce po prostu. Twoje prawo...ale dalej zamiast napisać "boję się, nic nie rozumiem" Ty pijesz do tych teorii spiskowych, sugerując, że szczepić się i uważać podczas pandemii jest czymś złym. No popis po prostu.

Niestety ta garsta lekarzy, którzy uważają, że szczepienia są szkodliwe to idioci i absolutnie nie chciałabym, żeby ktoś taki mnie leczył. Służba zdrowia w Polsce na szczęście jest wyszczepiona grubo ponad 90% :)
 
Zgadzam się, tez zyje normalnie. Jestem zdrowa ,szczęśliwa i nie nękam siebie , dzieci i męża studiowaniem danych codziennych zachorowań i śmierci. My żyjemy zamiast czekać aż "wróci normalne zycie"
Ja mam to samo. Jedyne co mnie denerwuje, to fakt że nie mogę iść z gorączką dziecka do pediatry, bo zaraz będzie wysłany na test, a ja nie pozwolę dziecku gmerać w nosie, bo ma gorączkę, która występowała 500 lat temu.
Nie wiem nawet ile osób jest aktualnie chorych, bo żyje normalnie, a to co się z ludźmi dzieje to dramat. Ostatnio napadł na mnie facet, bo nie miałam maski w galerii, na terenie której 5 sekund wcześniej spozywalam posiłek również bez maski(co już mogłam robić, bo wirus nie przenosi się w miejscach do tego nie wyznaczonych 😁). Miałam wrażenie że potrafiłby mnie uderzyć, za brak maseczki na twarzy. Jakoś nigdy nie widziałam, żeby ktoś kto nie nosi maski i nie jest zaszczepiony siłą zrywał ją z czyjejś twarzy.
 
reklama
dokładnie. Niektórzy tak bardzo boją się śmierci, że aż nie żyją.
Nie rozumiem tylko dlaczego? Skoro prrparat działa to po co ta cała szopka dalej?
Czy każdy miał całe życie taki strach przed zwykłym przeziębieniem?
Niestety włączając tv słychać tylko o covid. Propaganda się kręci, strach się napędza...
 
Do góry