reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Też właśnie dno macicy mam wyżej 🙂 dziecko większe no i teraz doszły objawy. Od kilku dni nie mam zgagi ale nie wpadłam na pomysł że to przez opadnięcie brzucha 🙈 oddycham też jakoś lepiej. Za to bóle pod brzuchem, bóle krzyża i bóle krocza coraz częściej i bardziej bolesne. Przyjrzałam się dzisiaj i faktycznie mój brzuch poleciał w dół w porównaniu z tym co było jeszcze kilka dni temu. Wcześniej zaczynał się zaraz pod biustem a teraz mam w tym miejscu luz.
Położna mi dziś wytłumaczyła porządnie jak spakować torbę do szpitala, jak wszystko podzielić na osobne reklamówki żeby było łatwiej itd także tylko mąż wróci z pracy to będzie działał 💪

Obserwuj jak to wygląda wszystko u Ciebie jeśli też masz większe dziecko, ja przegapiłam symptomy i gdyby nie położna to bym nie wpadła na to że coś się zaczyna dziać 🙈 teraz za to mam powiedziane że co najmniej 3 tyg mam bardzo uważać i ten czas przeleżeć żeby pęcherzyki w płucach zdążyły dojrzeć
Wiesz, przy synu mój brzuch obniżył się jakoś w 33 tygodniu, a urodził się 39+6, ale fakt, to świadczy o tym, że organizm się przygotowuje
 
reklama
ale moja corka jest chora. Jesli nawet zacznie chodzic to nie wiadomo kiedy. I na jakie dystanse. Mozliwe, ze jeszcze dlugo bedzie trzeba ja wozić 😔
Moge synka nosic w chuscie, a ja nadal wozic spacerówka jak do tej pory. Ale o ile do przedszkola i spowrotem ok to dluzszych spacerow w chuscie nie lubie.
Przepraszam, nie wiedziałam..:(
 
Super bliźniaki Gratuluje 🎊 , ja tak bardzo chcialam bliźniaki przy pierwszej ciazy ale jest córeczka. Teraz będzie syn ale termin 26marzec, tylko wywołają troszkę szybciej przez cukrzycę ciazowa Wszystkiego dobrego 🙂🙂
Ja szczerze powiem ci ze nigdy nie przypuszczałam ze będą bliźniaki 😂😃 Jak się dowiedziałam to z dwa tyg do mnie dochodziło, i byłam lekko załamana ze nie dam rady 😂 ale teraz sobie nie wyobrażam żeby ich nie było dwóch 😃
 
Ooo już masz termin? No to zaczynamy odliczanie 😁 Wiesz już kto będzie Cię operował? Ja niestety muszę jechać do innego miasta, bo u mnie jest słaby oddział neonatologiczny 😐 Prenatalne mam za tydzień. Wczoraj byłam u mojego gina i uznał że mam bardzo duże dzieci 😅 1500 g w 28 tyg. To dużo? Może za dużo jem 😅 Twoje ile ważą teraz?
O kurcze jak na 28tc to sporo 😃 U mnie ważyły na prenatalnych w 30+3 po 1500g dopiero 😃😂 To u Ciebie już ładne klocki 😃 Ja szczerze już nie mam siły a co dopiero do końca… 😂 Chodzę do lekarza który jest ordynatorem w szpitalu w którym chce rodzic wiec myśle ze on będzie robił cesarkę 🙏
 
Przepraszam, nie wiedziałam..:(
nie masz za co przepraszac. Nie moglas wiedziec. Pozatym wierze, ze bedzie chodzila, po prostu nie wiadomo kiedy wiec nie nastawiam sie na samodzielne spacery w najblizszych miesiacach. Stad moje poszukiwania wózka. Wolalbym jakies opinie, bo viezko vos wybrac samemu. Najbardziej czego nie lubie to wybierac wózka 🙈🙈

O kurcze jak na 28tc to sporo 😃 U mnie ważyły na prenatalnych w 30+3 po 1500g dopiero 😃😂 To u Ciebie już ładne klocki 😃 Ja szczerze już nie mam siły a co dopiero do końca… 😂 Chodzę do lekarza który jest ordynatorem w szpitalu w którym chce rodzic wiec myśle ze on będzie robił cesarkę 🙏
u nas jeden w brzuchu i w 30+0 mial 1575g wiec dobrze sie odrzywiaja twoje dzieciaczki, ale to już jest bardzo indywidualna kwestia w tych tygodniach bo tylko na poczatku dzieci rosnal podobnie. No i tez istanieje blad pomiarowy. U ciebie jest dwoje wiec tym barsziej malo miejsca na pomiary.
 
55AF2146-4DB9-4CD2-994B-CED3C2433EDE.png

Dzień dobry Wam❤️ Trochę papierologii
My rozumiem złożyłymy po urodzeniu marzec/kwiecień 1 wniosek i już potem wniosków nie składamy ?
 
nie masz za co przepraszac. Nie moglas wiedziec. Pozatym wierze, ze bedzie chodzila, po prostu nie wiadomo kiedy wiec nie nastawiam sie na samodzielne spacery w najblizszych miesiacach. Stad moje poszukiwania wózka. Wolalbym jakies opinie, bo viezko vos wybrac samemu. Najbardziej czego nie lubie to wybierac wózka 🙈🙈


u nas jeden w brzuchu i w 30+0 mial 1575g wiec dobrze sie odrzywiaja twoje dzieciaczki, ale to już jest bardzo indywidualna kwestia w tych tygodniach bo tylko na poczatku dzieci rosnal podobnie. No i tez istanieje blad pomiarowy. U ciebie jest dwoje wiec tym barsziej malo miejsca na pomiary.
Dokładnie ☺️ Jestem ciekawa ile będą ważyć przy porodzie w 37tc
 
Hej marcowkeczki☺️ co tu taki cichy weekend? Jak sie czujecie?
Ja przez weekend czuje jakby wieksze parcie na szyjke, taki kłócący ucisk. Tez to tak odczuwacie? W srode mam wizyte mam nadzieje, ze zbada mnie gin na fotelu bo ostatnio tego nie zrobil jak bylam w grudniu. Jestem mega ciekawa co sie tam dzieje. Bo dodatkowo dzis rano znalazlam na bieliznie dużą ilosc czopa sluzowego. Na szczescie bez zadnej krwi wiec ok. Wiem, ze moze odchodzic nawet kilka tygodbi przed porodem. Ale w zadnej ciazy mi nie odszedl tak szybko dlatego troche zaczynam swirowac. Moze zrobie zkaupy do torby szpitalnej 😂 dzis u nas 33+5 dopiero.
 
reklama
Hej marcowkeczki☺️ co tu taki cichy weekend? Jak sie czujecie?
Ja przez weekend czuje jakby wieksze parcie na szyjke, taki kłócący ucisk. Tez to tak odczuwacie? W srode mam wizyte mam nadzieje, ze zbada mnie gin na fotelu bo ostatnio tego nie zrobil jak bylam w grudniu. Jestem mega ciekawa co sie tam dzieje. Bo dodatkowo dzis rano znalazlam na bieliznie dużą ilosc czopa sluzowego. Na szczescie bez zadnej krwi wiec ok. Wiem, ze moze odchodzic nawet kilka tygodbi przed porodem. Ale w zadnej ciazy mi nie odszedl tak szybko dlatego troche zaczynam swirowac. Moze zrobie zkaupy do torby szpitalnej 😂 dzis u nas 33+5 dopiero.
Hej u mnie 30+2 i zle sypiam w nocy ciągle muszę do ubikacji, też mam taki ucisk w dole.
 
Do góry