reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć jak u Was niedziela się zapowiada ? Ja wczoraj u teściow na kolacji dziś u rodziców obiad .. jeszcze wczoraj zakupy markecie budowlanym bo mamy remont w każdym pokoju mamy od poniedziałku 😔🤭.... wczoraj tak się objadlam na kolacji że dzis myślałam że będzie bez śniadania ale już głodna jestem i wstaje budzić syna i schodzimy na śniadanie... Pozdrawiam miłej niedzieli,🙂🙂🙂
 
reklama
Cześć jak u Was niedziela się zapowiada ? Ja wczoraj u teściow na kolacji dziś u rodziców obiad .. jeszcze wczoraj zakupy markecie budowlanym bo mamy remont w każdym pokoju mamy od poniedziałku 😔🤭.... wczoraj tak się objadlam na kolacji że dzis myślałam że będzie bez śniadania ale już głodna jestem i wstaje budzić syna i schodzimy na śniadanie... Pozdrawiam miłej niedzieli,🙂🙂🙂
no to calkiem mila niedziela u was😚
u mnie gorzej corka od czwartku jelitowka wczoraj przeszlo ale w nocy syn zacza wymiotować🤯
 
Ja chyba znowu lepiej, wieczorem mam jeszcze takie lekkie mdłości ale od rana w sumie nic specjalnie nie czuje. Śmieci jak wyrzucałam to mnie zapach obrzydził ale tak normalnie to nawet całkiem nieźle. Ciekawe czy będzie jak ostatnio, że pochwalilam się ze mi przeszło i szybciutko wróciło 😅

W tym tygodniu hematolog i prenatalne…znów będzie zamartwianie się i strach
 
Dzień dobry! No to trzeba świętować odpuszczenie mdlosci i korzystać!😁 smacznego Myszka1403 😁
U nas jak zwykle poranek trudny, przywitany w toalecie a teraz woda z imbirem i leżę 😅 zobaczymy jak będzie dalej.
 
Słuchajcie czy któraś z Was ma tako gorzki posmak w ustach? Ja mam prawie cały dzień i mam wrażenie że nasila się po jedzeniu. Zastanawiam się czy to os wymiotów czy może po Duphastonie 😐 dajcie znać ktoś tez tak ma
 
Ja teraz zacznę, kiedyś kupiłam, ale brałam pregna plus i pregna dha.
Ale zastanawiam się, czy nie powinnam brać czegoś bez żelaza- nie kojarzę, żebym miała niedobór, ale jednocześnie boję się go nie brać:D A ginekolog nic mi nie wspominała o tym, zeby brać bez żelaza…muszę w miarę szybko zrobic badanie.
No właśnie mam identycznie. Do tej pory brałam prenatal uno, ale już zaczynam 13 tydzień więc prenatal duo powinien wjechać, aczkolwiek przeraża mnie ilość tych tabletek 😂 lekarza mam dopiero 17 lutego ☹️
 
Witajcie w niedzielę.
* Mdłości ciągle bez zmian
* Pojawiło się pieczenie tam na dole, na szczęście okład z jogurtu i nowy płyn dały radę i na tą chwilę jest bezobjawowo
* dzisiaj na wadze pojawiło się plus 3 kg, popłakałam się nawet z niej nie schodząc. Wiem co usłysze na wizycie w czwartek. Ciągle się łudze, że to wina wypitej glukozy w czwartek i uda mi się żeby jednak to zeszło

Odmeldowuje się, dzisiaj pogody brak więc siedzimy w domu, czytaj mąż zerka czy wchodzę na forum (ogólnie rzecz ujmując dalej mam zakaz 😂😂😂 I tak, czuje się jak nastolatka)
 
reklama
Słuchajcie czy któraś z Was ma tako gorzki posmak w ustach? Ja mam prawie cały dzień i mam wrażenie że nasila się po jedzeniu. Zastanawiam się czy to os wymiotów czy może po Duphastonie 😐 dajcie znać ktoś tez tak ma
Hej, ja też tak mam! Nie wymiotuje, ale biorę duphaston. Zagadałam o to do lekarza, to powiedział, żeby w ogóle się tym nie przejmować, że inaczej funkcjonuje organizm w ciazy itd itd...
 
Do góry