reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie waga spada. Coraz mniej jedzenia toleruje. Nawet już nie mogę jeść bułeczek, które były moim wybawieniem. Teraz tylko ryz z marchewka ;( nie mam już pomysłu co jeść, na nic nie mam ochoty i patrzę na jedzenie w kategoriach albo się przyjmie albo zwymiotuje. Tylko, ze coraz mniej produktów mi się przyjmuje ;(
 
reklama
Witajcie w niedzielę.
* Mdłości ciągle bez zmian
* Pojawiło się pieczenie tam na dole, na szczęście okład z jogurtu i nowy płyn dały radę i na tą chwilę jest bezobjawowo
* dzisiaj na wadze pojawiło się plus 3 kg, popłakałam się nawet z niej nie schodząc. Wiem co usłysze na wizycie w czwartek. Ciągle się łudze, że to wina wypitej glukozy w czwartek i uda mi się żeby jednak to zeszło

Odmeldowuje się, dzisiaj pogody brak więc siedzimy w domu, czytaj mąż zerka czy wchodzę na forum (ogólnie rzecz ujmując dalej mam zakaz 😂😂😂 I tak, czuje się jak nastolatka)
Dobrze, mąż Cię pilnuje ;) Ja biorę tabletki dopochwowe na grzyba i kiedy wypływają to zawsze jestem przerażona, ze to krew, bo tyle dziewczyn tu pisało o krwawieniach. Odpoczywaj i trzymaj spokój ducha 😘
 
Dobrze, mąż Cię pilnuje ;) Ja biorę tabletki dopochwowe na grzyba i kiedy wypływają to zawsze jestem przerażona, ze to krew, bo tyle dziewczyn tu pisało o krwawieniach. Odpoczywaj i trzymaj spokój ducha 😘
Ja w tej ciąży usłyszałam o każdej możliwej prawdopodobnosci poronienia, wyszło że bycie w ciąży jest wręcz nie do pomyślenia (historie od tych super lekarzy do których trafiałam) więc psychika mi wysiadła totalnie ju w 6 tc. Plus ilość historii która przytrafiła się dziewczyną tutaj, spowodowała że po każdym wejściu na forum dostawałam ataków paniki.
To że mój mąż jeszcze mnie ogarnia to jestem pełna podziwu.

Odpoczywam ile wlezie, bo mnie już na l4 wysłali :)

A z tym spokojem ducha, sama wiesz jak jest 😉
 
Mnie piersi przestały boleć, ale mdłości mam. Bardzo się martwię. Te wyniki glukozy i TSH mnie zdołowany. Któraś z was miała glukozę na czczo 106. Jestem ciekawa jakie wyniki wyjdą mi po krzywej we wtorek. Dobrze że wzięłam tydzień urlopu, chociaż planowałam go spędzić na wyjściach z dzieciakami do kina, basen i łyżwy.
W środę wizyta i mam nadzieję że trochę odsapnę od złych wiadomości.
 
Ja tez brałam macmiror, bo miałam stan zapalny w cytologii. Miałam obawy bo to ponoć silny antybiotyk, ale stosujesz go miejscowo nie przenika przez śluzówkę. Nie można go jedynie brać w 1 trymestrze ale doustnie. Ja stosowałam 7 dni, brudzi okropnie na żółto, więc wkładka na noc potrzebna. Najgorzej wcisnąć bo jest wielkości orzecha. U mnie z dzidziusiem wszystko ok, wczoraj byłam na kontroli to rośnie jak na drożdżach
Mi lekarz przepisał gynazol, którego też się nie bierze w 1 trymestrze. Zaufałam, nie wiem czy słusznie...
 
I jakie macie objawy? To mąż mega szybko złapał omicron po delcie. Zdrówka dla Was. No ja też myślę ze teraz 5-6 tygodni będzie kluczowe i miejmy nadzieję że pandemia odpuści 🙏🙏🙏
Maz przy delcie stracił węch i smak,miał gorączkę ok 39,bardzo Go wszystko bolało i strasznie się męczył wszystkim,kaszlał. Przy omikronie już lżej- silny ból gardła,lekkie rozbicie grypowe,temp 37.8. Dzieci ból gardła i głowy,lekki stan podgorączkowy. U mnie zaczęło się od bolu gardła,potem bólu w plecach i bólu kolan,a wczoraj dreszcze i stan podgorączkowy. W porównaniu z delta wersja light
 
Chcę się pożalić 😢 kończę zwolnienie i wybieram się w pon do pracy, ale moja mama tak mi wierci dziurę w brzuchu, że nie powinnam pracować w samym środku kolejnej fali... Teraz czuję się jakbym była nieodpowiedzialna i sama prosiła się o kłopoty. Popłakałam się z tego wszystkiego.
Nie wiem co Ci doradzić. Ja teraz tydzien urlopu mam bo już nie miałam siły w pracy siedzieć. Ale żeby lekko nie było to w czwartek na dzień dobry się dowiedziałam, że dziewczyna w moim pokoju jest pozytywna... stres, bieg na test. Jutro powtarzam. Oby był negatyw.
Mama,jak prawie każda,na pewno bardzo się o Was martwi. Jeśli to nie jest konieczne,to pomysl,czy nie przeczekać chociaż tego szczytu pandemii. Ja właśnie leżę z omikronem. Nic mi się co prawda takiego złego nie dzieje,ale myślę,ze to dlatego,ze chorowałam już na covid i szczepilam się jedna dawka. Jak nie kusisz pilnie wracać do pracy,to może chociaż z miesiąc przeczekaj? Będziesz spokojniejsza i Ty,i Mama
Ja przechorowana i 2 dawki szczepienia ale i tak się obawiam. Jak się czujesz?
Ja co prawda nie mam doświadczenia w ciąży:) ale od dawna używam balsamu Cerave, mam po nim super nawilżoną skórę. Raczej nie będę się przerzucać na coś specjalnego, chyba że któraś z Was poleci coś ekstra😊A co do rozstępów, to zawsze mi się wydawało, że to kwestia predyspozycji
Rozstępów jak się mają pojawić to ich nie unikniemy. Mi np się pojawiły po porodzie...
Maz przy delcie stracił węch i smak,miał gorączkę ok 39,bardzo Go wszystko bolało i strasznie się męczył wszystkim,kaszlał. Przy omikronie już lżej- silny ból gardła,lekkie rozbicie grypowe,temp 37.8. Dzieci ból gardła i głowy,lekki stan podgorączkowy. U mnie zaczęło się od bolu gardła,potem bólu w plecach i bólu kolan,a wczoraj dreszcze i stan podgorączkowy. W porównaniu z delta wersja light .
Zdrówka!!!
U mnie waga spada. Coraz mniej jedzenia toleruje. Nawet już nie mogę jeść bułeczek, które były moim wybawieniem. Teraz tylko ryz z marchewka ;( nie mam już pomysłu co jeść, na nic nie mam ochoty i patrzę na jedzenie w kategoriach albo się przyjmie albo zwymiotuje. Tylko, ze coraz mniej produktów mi się przyjmuje ;(
Może trzeba ginowi powiedzieć i jakieś leki da. Musisz jeść.

Ja dzisiaj ledwo żywa. Wczoraj na kolację zjadłam tyci kawałeczek pieczonego łososia i mało nie zeszłam. Tak mnie żołądek bolał, że już nyslalam o karetce. Najpierw nie mogłam zlokalizować gdzie boli więc najczarniejsze myśli już były. Potem jak już poczułam ze to żołądek, wizyty w toalecie (Góra i dół) to się trochę uspokoiłam. Leżałam w lozku I bałam się ruszyć... dzisiaj rano bałam się jesc. Od tego znowu mnie mdliło. Koszmar.
 
U mnie noc średnia, z rany po wkłuciu heparyny puszczała mi się krew
Mi lekarz przepisał gynazol, którego też się nie bierze w 1 trymestrze. Zaufałam, nie wiem czy słusznie...
Ja też miałam pewne objawy czy ufać lekarzowi w sprawie leku który mi przepisał... Aczkolwiek, chyba lepiej ufać lekarzowi niż temu co pisze w internecie
 
reklama
Do góry