reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A jak u Was z libido? Ja dla zdrowia psychicznego muszę z mężem co drugi dzień, bo inaczej męczą mnie sny erotyczne. W pierwszej ciąży tak nie miałam i było mi wszystko jedno 😅
Ja mam kilka razy w tygodniu sny erotyczne 😂😂😂😂 Nawet się zastanawiałam czy ze mną wszystko okej .. ale wyczytałam, że w ciąży tak może być 😁 Ogólnie jak dla mnie to mogą sie śnić, całkiem przyjemne 😂
 
reklama
Czy ja wiem czy powinny, wydaje mi się że każda kobieta inaczej odczuwa pewne rzeczy, każda ciąża jest inna i też każda ma inny próg 'wrazliwosci' ma pewne rzeczy. Jedne odczuwają cały wachlarz objawów od zrobienia testu, inne wcale. Ja mówię po swoim przykładzie. Urodziłam syna, a do momentu pierwszych ruchów ok 16 tygodnia, nie czułam się wogole jakbym była w ciąży. Nic mnie nie kłuło, nic mi się nie rozciągało. Aha, nawet ani razu nie zdarzyly mi się te skurcze braxtona hicksa, ani nie odpadł mi czop śluzowy. No ciąża bezobjawowa ;) ruchów też nie czułam jakoś spektakularnie, bo niestety miałam łożysko na przedniej ścianie. Oczywiście nie neguje tego co mówisz, ale chcę dać dziewczynie nadzieję, bo jednak to też jest ważne. Oby się myliła i wszystko było tak jak być powinno :)



U mnie BMI 30. Przy wzroście 160 ważę 77kg. Czyli dycha więcej startowej wagi niż w poprzedniej ciąży ;)
Moja pierwsza ciąża tez taka była. Do tego żadnych skurczy porodowych, nawet pod oxy i była cesarka ;p
 
O, ja też dostalam :) mam tylko info, że nie wchodzi nick Andzi1892 czy jak to lecialo, ale nie umiem jej znaleźć, więc niech się odezwie :) tak samo dziewczyny, które pisały po poniedziałku, zeby je dodać niech jeszcze raz się odezwą max do wtorku to doślę je Ani, później już nie będę robić n-tej listy
 
Mi lekarz przepisał gynazol, którego też się nie bierze w 1 trymestrze. Zaufałam, nie wiem czy słusznie...
Kurde to poważna sprawa jak tak, sama nie wiem co w takiej sytuacji bym zrobiła. Macmiror w ulotce ma, że można go brać w ciąży ale pod kontrolą lekarza, więc to jest w sumie różnica. Ale tak jak dziewczyny piszą lepiej ufać lekarzowi niż czytać w internecie, infekcja narobi więcej szkody.
 
Ostatnia edycja:
O, ja też dostalam :) mam tylko info, że nie wchodzi nick Andzi1892 czy jak to lecialo, ale nie umiem jej znaleźć, więc niech się odezwie :) tak samo dziewczyny, które pisały po poniedziałku, zeby je dodać niech jeszcze raz się odezwą max do wtorku to doślę je Ani, później już nie będę robić n-tej listy
jakby mnie nie było na liście to proszę o dopisanie 😉
 
reklama
Do góry