reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry.
Ja po wizycie- jest serduszko, bije [emoji3590] wiek z USG identyczny jak z OM- termin 11.09.
Fasolka ma 1 cm i wygląda na to że wszystko dobrze. Następna wizyta 10.02 do tego czasu tona badań i jeśli dalej będzie git to idę na L4. Muszę porozmawiać w pracy [emoji6]
 
Załamałam się beta 18.01 196, dzisiaj 97,8. Co prawda robiłam w innym laboratorium i poprzednio jednostki mIU/ml teraz U/I ale to chyba bez znaczeni a

Ehhh, podstawowa zasada : przyrost bety sprawdzamy zawsze w jednym, tym samym laboratorium 😔

Ale dziwne że mimo innych jednostek normy są w sumie takie same 🤔 w sumie wychodzi jakby nie miało to znaczenia 😥
 
Dodzwoniłam się. Nie można porównać tych wyników każde lab ma inne jednostki nie da się przeliczyć nie da się porównać. Po co ja polazłam do innego laboratorium
 
Dodzwoniłam się. Nie można porównać tych wyników każde lab ma inne jednostki nie da się przeliczyć nie da się porównać. Po co ja polazłam do innego laboratorium

Z drugiej strony skoro widełki są takie same to chyba te normy nie mogą się tak różnić kosmicznie, bo po tygodniu powinnaś mieć betę w tysiącach już 🤔
 
reklama
Dziewczyny jak w ogole u Was z libidem? Ja mam wrazenie, ze rozniesie mnie od srodka, ale gdzies tam strach z tylu glowy jest, do tego doszly od dwoch dni bole podbrzusza i staram sie na maksa chamowac... :(
 
Do góry