reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ja już po prenatalnych. Z OM 11+1, a z USg 12+0, wiec ciaza troche starsza 🙂 USG wyszlo bardzo dobrze, wszystkie parametry, w tym przepływy są w normie. Dzisiaj oddałam też krew na pappe, ale wynik całościowy będę miała dopiero za tydzień. Miałam spore opóźnienie dzis, bo dwie dziewczyny przede mną musiały po 3 razy wchodzić do gabinetu, bo płody niewspolpracowaly 😜 na szczęście u nas poszło gładko. No i prawdopodobnie dziewczynka. Tak też mowila wstępnie moja lekarka tydzień temu 🙂 zobaczymy czy ta wersja się utrzyma do końca.
 
Ja już po prenatalnych. Z OM 11+1, a z USg 12+0, wiec ciaza troche starsza 🙂 USG wyszlo bardzo dobrze, wszystkie parametry, w tym przepływy są w normie. Dzisiaj oddałam też krew na pappe, ale wynik całościowy będę miała dopiero za tydzień. Miałam spore opóźnienie dzis, bo dwie dziewczyny przede mną musiały po 3 razy wchodzić do gabinetu, bo płody niewspolpracowaly 😜 na szczęście u nas poszło gładko. No i prawdopodobnie dziewczynka. Tak też mowila wstępnie moja lekarka tydzień temu 🙂 zobaczymy czy ta wersja się utrzyma do końca.

Cudownie ❤️
Gratulacje 🥰
 
Ja ostatnio mało piszę, ale wysiadam... starszego rozwaliła choroba i długo już trzyma, młodsza trochę złapała. Nocka znowu nieprzespana... mam ochotę za chwilę wyjść z domu. Wysiadam.
Współczuję i życzę aby szybko wyzdrowiały bo pogoda się robi, moje maluchy latają po dworze i zawsze trochę lżej.
A ja po wizycie w PZU, pomiar dziecka wyszedł prawie 7 cm więc się trochę uspokoiłam 🙂
Super że w porządku i duże bobo już:)
 
Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.
 
reklama
Dziewczyny w 12 tc, jak się czujecie? 🤩 Czy wy też nie macie zbytnio objawów 👀? Przechodzę ciążę bardzo łagodnie, co mnie cieszy, ale jednocześnie zastanawia, czy aby na pewno wszystko jest dobrze. Nie mogę się doczekać prenatalnych w środę..by mieć to już za sobą i żeby wszystko było dobrze 🙈🥴.
Dzisiaj 12t6d i jak wczoraj czułam się nawet dobrze, to dzisiaj masakra 🤢🤢🥴
 
Do góry