reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Facelle dopiero po dwóch albo trzech dniach od tego miałam pozytywny 😁 Aczkolwiek nie wiem czy to był przypadek, że tak wcześnie wyszedł mi ten lidlowy, czy może to jakaś jego wada fabryczna.
Nie wiem co mnie podkusiło na ten Lidlowy ale u nas w rosmannie jakby wycofali Pinki i stwierdziłam że z dwojga złego lepszy ten Lidlowy niż Facelle 😀
Chociaż generalnie oprócz braku okresu to kompletnie żadnych innych objawów nie mam
 
reklama
Nie wiem co mnie podkusiło na ten Lidlowy ale u nas w rosmannie jakby wycofali Pinki i stwierdziłam że z dwojga złego lepszy ten Lidlowy niż Facelle 😀
Chociaż generalnie oprócz braku okresu to kompletnie żadnych innych objawów nie mam
Beta z krwi prawdę Ci powie 😉 Ja dobijam do końca 6tc i nie mam praktycznie żadnych objawów. Raz tylko na początku jeszcze przed pozytywnym testem wymiotowałam, a tak luzik.
 
Ostatnia edycja:
5 dni przed @ taki wynik co myślicie ?
Do tego ogromny ból pleców ale już troszkę przeszło. Zawsze okolo tyg przed @ bolące piersi a tu nic momentami klocie jajników ból i podbrzusza muli mnie strasznie do tego ciągle bekam i gazy
 

Załączniki

  • B56C6E3D-D29A-456E-B9E5-53E15E5F3D36.jpeg
    B56C6E3D-D29A-456E-B9E5-53E15E5F3D36.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 229
5 dni przed @ taki wynik co myślicie ?
Do tego ogromny ból pleców ale już troszkę przeszło. Zawsze okolo tyg przed @ bolące piersi a tu nic momentami klocie jajników ból i podbrzusza muli mnie strasznie do tego ciągle bekam i gazy
Nie wiem czy to szary kolor różowy?
Jesli szara to kreska jest fabryczna, a jak blada różowa to coś się moze dziać.
 
5 dni przed @ taki wynik co myślicie ?
Do tego ogromny ból pleców ale już troszkę przeszło. Zawsze okolo tyg przed @ bolące piersi a tu nic momentami klocie jajników ból i podbrzusza muli mnie strasznie do tego ciągle bekam i gazy
Test jest negatywny. Po co nakładasz dziwne filtry na zdjęcie? Jak będzie ciąża to i kreska widoczna gołym okiem.
 
Zgodnie z obietnicą zrobiłam testy rano. 4 dni do @. Środkowy o czułości 25 pozostałe 10. Co ciekawe to ten strumieniowy z allegro pokazał cień cienia 6 dni przed
 

Załączniki

  • IMG_20220513_052628.jpg
    IMG_20220513_052628.jpg
    973,9 KB · Wyświetleń: 258
reklama
Do góry