reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ooo siwy dym 🤣🤣 będzie się działo. Będzie będzie zabawa 😃😃 u nas jest tak rodzinnie rzec można 😊😊

Dokładnie. Każdy robi jak uważa. Ja też będę siedzieć na tyłku, bo nie swędzi mnie stracić świadczenie 😔 i nawet nie mogę na to pozwolić. To nie są wakacje tylko zwolnienie. I tu ZUS ma duże pole do popisu. A my marne kmiotki nie wygramy z nimi. Oni leżących do pracy wysyłają.
Dokładnie. Mój mąż na świadczenie z zus czekał 7 miesiący bez żadnych pieniędzy 🤬 a na końcu mu jeszcze 3 sprawy założyli o niepoprawnie wykorzystane zwolnienia lekarskie sprzed kilku lat 🤬 oczywiście nic im to nie dało, ale nerwów i najeździć wyjaśniać się trzeba było 😣
 
reklama
Chciałam tylko napisać,
No ja się nie dziwię... strach tam cokolwiek napisać, bo się można narazić na bardzo nieprzyjemny komentarz. 🙄 Jakbym miała być na takim forum to bym już wolała nigdzie nie pisać niż się denerwować 😣
Tutaj można napisać wszystko, nie każdy się ze sobą zgadza, ale chamówy nie ma. ❤
Styczniowe mamy też Was podczytują... co jest naturalne bo wiele ciąż jest na przełomie miesięcy...trochę przykro sie to czyta...😑
Owszem jesteście wyjątkowo aktywnym miesiącem i to się chwali... ale aż weszłam na listopadowe i wcześniejsze... I raczej ogólnie mało jest aż tak aktywnych wątków jak Wasz...
 
to chyba drugie blizniaki na grupie’ witaj! ❤️❤️
Ooo, to nawet nie wiedziałam, fajnie :)

czemu nie fajne akcje? To co one tam robią?
super, już wiesz czy jedno czy dwujajowe?

A jak nasza koleżanka z forum bo tez spodziewa się bliźniaków ale coś cicho siedzi?
tego pewna nie jestem, ale wiem, że ciąża jest dwuowodniowa i dwukosmówkowa :)

Dziś byłam na pobraniu krwi w ramach prenatalnych, w najbliższy wtorek mam usg. Powiem Wam, że się trochę stresuję. W ogóle zastanawiam się, jak to będzie, bo to moja pierwsza ciąża i od razu podwójna xD
 
Chciałam tylko napisać,

Styczniowe mamy też Was podczytują... co jest naturalne bo wiele ciąż jest na przełomie miesięcy...trochę przykro sie to czyta...😑
Owszem jesteście wyjątkowo aktywnym miesiącem i to się chwali... ale aż weszłam na listopadowe i wcześniejsze... I raczej ogólnie mało jest aż tak aktywnych wątków jak Wasz...
To nie jest kwestia aktywności, ale atmosfery i zwracania się do siebie 🤷‍♀️
Nie mówię, że nie ma tam fajnych babeczek, bo są i to wiem z pierwszej ręki 😉 😊
Ale "ogólny" duch na jaki trafiłam dowiedziawszy się o zmianie mojego terminu na początek stycznia był po prostu straszny 😖 może teraz się coś zmieniło, ale ja już sprawdzać nie zamierzam 🤷‍♀️
 
Ooo, to nawet nie wiedziałam, fajnie :)


tego pewna nie jestem, ale wiem, że ciąża jest dwuowodniowa i dwukosmówkowa :)

Dziś byłam na pobraniu krwi w ramach prenatalnych, w najbliższy wtorek mam usg. Powiem Wam, że się trochę stresuję. W ogóle zastanawiam się, jak to będzie, bo to moja pierwsza ciąża i od razu podwójna xD
Kurcze mam być szczera? Z jednej strony zazdroszczę 😁 dwoje za jednym zamachem. Od razu jest rodzeństwo. 😁😁
 
Kurcze mam być szczera? Z jednej strony zazdroszczę 😁 dwoje za jednym zamachem. Od razu jest rodzeństwo. 😁😁
Z jednej strony tak, ale wiesz, jest to jednak ciąża podwyższonego ryzyka przez sam fakt, że jest tych dzieci dwoje i będą mieć baaaardzo ciasno :D
Oczywiście każda ciąża jest wymagająca dla organizmu kobiety, ale jak czytałam o ewentualnych dodatkowych powikłaniach w bliźniaczej to słabo mi się zrobiło o_O Zwłaszcza, że ja totalnie zielona jestem w tych tematach, sporo też od Was się dowiaduję...
 
Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
@Olka92
@panna_anna
@MartaŁ
@Majka2022
@Migot_ka
@Margeritka28
@Monia_91
@Carolina123
@Cicha38
@yuwena
@Kamilad
 
Ostatnia edycja:
Chciałam tylko napisać,

Styczniowe mamy też Was podczytują... co jest naturalne bo wiele ciąż jest na przełomie miesięcy...trochę przykro sie to czyta...😑
Owszem jesteście wyjątkowo aktywnym miesiącem i to się chwali... ale aż weszłam na listopadowe i wcześniejsze... I raczej ogólnie mało jest aż tak aktywnych wątków jak Wasz...
Czasem wystarczy jedna czy dwie kłótliwe osoby, żeby popsuć wrażenie, ale to nie świadczy o całym towarzystwie ❤️ A czasem po prostu hormony zabuzują. Też Was czasem podczytuję, żeby zobaczyć, co mnie zaraz czeka, i macie na wątku pełno bardzo fajnych dziewczyn i wcale nie odniosłam wrażenia, ze jest jakoś nieprzyjemnie. Zresztą u nas też bywało "gorąco" (i to o jakieś totalne pierdoły), na każdym wątku się to zdarza. Pozdrawiam stycznióweczkę :)
EDIT: Dopiero skojarzyłam, co ja w ogóle napisałam, z tym "co mnie zaraz czeka" to chodziło o listopadówki, które też podczytuję. A Was to dla nostalgii :) Ale reszty postu to nie zmienia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
Mnie tutaj nie ma 🙈
 
Do góry