reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
U nas jest 2lata 6 miesiecy ( rocznikowo 3 lata) roznicy i 2 lata i 2 miesiace ( rocznikowo 2 lata ) teraz bedzie 3 lata i 7 miesiecy (rocznikowo 3 lata)
Oleńka widzę że u Was też będzie 3❤️ u nas większe różnice Syn ma 10lat, córka 6lat a teraz po takim czasie zapragnęłam jeszcze jednego szczęścia 🙂 ( był czas że mówiłam kategorycznie nie , a czas swoje zweryfikował)🙂
 
Każdy lekarz jest inny. Mój gin trzyma mnie zawsze minimum 30min. Pierw rozmowa, później fotelik i badanie ginekologiczne a później usg. Pierwsze bicie serduszka usłyszałam koło 8tyg, później drugi raz usłyszałam blisko 11tyg gdzie mąż również usłyszał. To były sekundy, powiedział że pości na chwileczkę żeby nie obciążać.
Jestem zadowolona i zestresowana. Narazie jest ok, za tydzień prenatalne, nie umiem się doczekać, muszę być dobrej myśli.
 
Wizyte miałam ponad 2h temu, ale dopiero mam chwilę żeby tu napisać. Mamy już 2,80 cm dzieciaczka ❤️ trochę przyspieszył bo wg dzisiejszego USG jest 9+4 a 3 tyg temu było 6+1 😍 miałam już USG przez powłoki brzuszne i tak myślałam że nic nie zobaczymy ale coś tam było widać w tym nóżki i rączki 😍 lekarz powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda ale seduszka nie chciał dać posłuchać że jest za szybko i nie jest to wskazane do 12 tyg. Założył mi kartę ciąży, za 3 tyg mam prenatalne i tyg później znowu wizyta u gina.Zobacz załącznik 1406704
Super ❤️ ja też nie miałam odsłuchu serduszka bo doktor powiedziała, że ona takich dwucentymetrowych maluchów nie będzie bombardować falami. I w sumie dobrze. Niech zdrowo rośnie i nie będę mu przeszkadzać w tym.

Nie wiem jak to jest czy mają wytyczne czy nie. Co kraj to obyczaj raczej mi się wydaje.
 
chyba każda z nas już tego wyczekuje i chciało by się już mieć ta pewność że jest tam bąbelek żywy ❤️ ale już niedługo 🙂 jeszcze będziemy stękać na nasze wszystkie kości 😂
Ja jakos nie czuje tego ze jestem w ciazy .wiem ze tak jest ale nie moge dalej w to uwierzyc i potrzebuje namacalnych dowodow na to ze dzidzia tam jest i zyje .
 
reklama
Oleńka widzę że u Was też będzie 3❤️ u nas większe różnice Syn ma 10lat, córka 6lat a teraz po takim czasie zapragnęłam jeszcze jednego szczęścia 🙂 ( był czas że mówiłam kategorycznie nie , a czas swoje zweryfikował)🙂
U nas juz 4 . Mamy syna 8 lat corke 5 lat i corke 3 latka teraz bedzie czwarte szczescie . 🥰
 
Do góry