reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
To samo co dziewczyny. Czyli firmy karcher :) coś w tym stylu
Zobacz załącznik 1407065

Polecam polecam i jeszcze raz polecam. U mnie sprawdza się płyn do mycia naczyń z ciepłą wodą. Pojedyncze pręgi czystą ściereczką. 12 okien w tym balkonowe i na całą ścianę tarasowe. Już wyobrażam sobie jak będzie wyglądać tarasowe przy dzieciach 😊 ostatnio koleżanka byłam na kawce z synkiem 2-letnim oj wyglądało strasznie 😊 wszędzie paluszki i rączki odbite.
 
Bardzo "na styk" :D
Ale biorę to trosze z przymrużeniem oka. Maluch nie chciał współpracować, ciągle się odwracał, lekarz mierzył chyba z 10 razy, wyniki wychodziły różne, od 1,5 do 2,7. Więc biorę pod uwagę błąd pomiaru. W każdym razie lekarz powiedział że jest ok i nie mam powodu do zmartwień więc jestem dobrej mysli
 
Mnie dziś boli spojenie 🙈 mam tylko nadzieję że jak będzie bardziej zaawansowana ciąża to mi się nie rozejdzie 🥺
W poprzedniej ciąży już ledwo chodziłam bo bolało 🙈
Jeju masakra dziś trochę pochodziłam i już czuję ten ból , narazie lekki ale co to będzie później 🥺
 
reklama
Do góry