reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja tak z innej beczki trochę dziewczynki.
Ile pijecie, co pijecie i jak to się przekłada na kolor moczu? Taki luźny temat przy piątku 😉
Ja tylko wodę piję, czasami mleko. Dzisiaj rano wyjątkowo inke z mlekiem. Tak z półtora litra, dwa dziennie. Siuśki raczej ciemne i od kiedy insulinę biorę, to mają taki specyficzny zapach.
Dużo nie piję, a i tak pęcherz mocno mnie ciśnie. Małolat już uciska 😉
 
Dziewczyny, a ja dziś w końcu wychodzę ze szpitala!!! 🙈 Już traciłam nadzieję, że mnie wypuszcza... generalnie mam mocno podwyższone próby wątrobowe i będę musiała udać się do poradni hepatologicznej. Widzę, że już mi wystawili receptę na Essentiale forte - myślicie, że to bezpieczne w ciąży? :)
dużo zdrowia 🙂 uważaj na siebie 😊
 
Ja tak z innej beczki trochę dziewczynki.
Ile pijecie, co pijecie i jak to się przekłada na kolor moczu? Taki luźny temat przy piątku 😉
Ja piję tylko wodę gazowaną (1,5l), nic innego we mnie nie wchodzi. Odrzuciło mnie totalnie od kawy i od herbaty a po wodzie niegazowanej bierze mnie na wymioty 🙈🙈
 
W końcu nadrobiłam.
Widziałam że piszecie o kg , u mnie pierw były 2 kg do przodu ale nabawiłam się mega zaparć po 7 dni bez załatwiania Teraz zaczynam dzień od kiwi i śliwek i wkoncu normalnie załatwiam i od razu 1,5kg zeszło, więc póki co 0,5kg na plusie ale czuję się jakbym już sporo przytyla taka hmm.. obrzęknięta.
No właśnie mi przybyło 2kg od początku ciąży. A przed ciążą schudłam 4kg, więc w sumie jestem teraz lżejsza niż jeszcze w marcu. Ale czuje się jak jakiś nieporadny słoń... Ważąc więcej czułam się lżej :)
 
reklama
Ja piję tylko wodę gazowaną (1,5l), nic innego we mnie nie wchodzi. Odrzuciło mnie totalnie od kawy i od herbaty a po wodzie niegazowanej bierze mnie na wymioty 🙈🙈
Ja tylko niegazowana ale z cytryna i miodem. Nic innego nie wchodzi.
No właśnie mi przybyło 2kg od początku ciąży. A przed ciążą schudłam 4kg, więc w sumie jestem teraz lżejsza niż jeszcze w marcu. Ale czuje się jak jakiś nieporadny słoń... Ważąc więcej czułam się lżej :)
U mnie teoretycznie -3kg ale mam wrażenie, że brzuch większy. Nie wiem jak to możliwe 🙂 A zanim się dowiedziałam o ciąży wykupiłam dietę i opiekę trenera personalnego, znowu pieniądze wydane w błoto 🤪
 
Do góry