reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Milgak, no jestem...:-). obejrzalam Twoj wykresik. To pierwszy po poronieniu, prawda? Najpierw masz tempke wyzsza, bo ta spada powoli po ciazy :-(, ale tak od 7-go do wczoraj to wyglada dobrze i tak jakby owulka tez byla...bo byl ten spadek i skok i potem wszystkie niemal temperaturki sa wyzsze.A jak teraz jeszcze spadnie to pewnie @ przyjdzie. Czytalam, ze czasem trzeba czekac nawet do 8 tyg... No i pierwsza po cieszy jak zadna!!!!
Trzymaj sie, a jak Cie juz kreci, to chlapnij sobie kieliszeczek koniaczku, albo innego wysokoprocentowego trunku bo rozluznia :-D:-D:-D. Na mnie zawsze dziala jak @ mi marudzi z przychodzeniem.

Dziękuję bardzo za pomoc :-) Tak, to był mój pierwszy. Nie znam się jeszcze na interpretacji wykresów, więc wszelka pomoc mile widziana ;-)
Ale już się skończył, dziś rano @ przyszła :-D Zobaczymy teraz jak będzie się układała temperaturka :)
 
reklama
Witam wszystkie panie weekendowo :-)
Dzisiejszy dzień nie zaczął się dla mnie najlepiej :sorry: Od rana chodzę jakaś poddenerwowana i niestety odbiło się to na miom małżonku.Aż mi głupio :baffled: Mam zamiar wynagrodzić mu to wieczorkiem jak wróci z pracy :-) Mam nadzieję że wybaczy mi :yes: chwilowy brak nastroju.
Nie wiem jak to ze mną jest,ale im dłuższy czas mija od śmierci naszego synka,tym jest gorzej :-( Są dni,kiedy nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić.Do tego dochodzą wieczne problemy z teściami :realmad:
Pojechałam więc dziś sama na cmentarz i nawet pomogło.Posiedziałam w ciszy,popłakałam sobie i wróciłam do domku wyciszona.
DLACZEGOTAK przykro mi z powodu twojej babci :-( Ja niedawno straciłam dziadka i bardzo to przeżyłam :-(
Ale zrobiłam smutny nastrój.
Życzę wam dziewczynki udanego,pogodnego i bardzo wesołego weekendu :-D :-D :-D
 
Ale tu dzisiaj cisza, wcale się nie dziwię, taka piękna pogoda na dworzu, trzeba korzystać:-) Mój M po wielu bojach w końcu przekopał mi dzisiaj ogródek, będę mogła jutro siać :-) Tylko że zapomniałam kupić trochę więcej nasion:-( Ale jutro wieczorkiem pojadę na zakupy :-).

Dosiu, miłego wypoczynku!!!

Dlaczegotak, strasznie mi przykro z powodu Twojej babci, ja swoją pochowałam 5 lat temu, a w zeszłym roku zmarła moja mama chrzestna, strasznie to przeżyłam :-(

mbieg, złe samopoczucie każdemu się zdaża, nie jesteś wyjątkiem, a Twój M napewno to zrozumiał :tak:

allaa, kochanie, zobaczysz, niedługo będzie lepiej, będzie dalej bolało, ale ten ból się zmieni... zobaczysz....

Batonik, cieszę się, że Ci w końcu beta spada, będzie dobrze:tak:

dilajla kontaktowałaś się z lekarzem?? Co Ci powiedział??

Pozdrawiam Wszystkie Panie:-) Życzę udanego weekendu!!!!!!
 
Czesc kobietki:)
Batonik hmmm ja dzis tez byłam w szpitalu i najciekasze usłyszałam od pielegniarki ,ze w sumie beta moge sobie robic prywatnie a nie przychodzic do szpitala.Kurcze sami kazali mi tam przychodzic a teraz cos marudza. Normalnie mam dosc. Na poczatku truli ,ze beta za wolno spada ,ze koniecznie laparoskopia i ,ze mam koniecznie dzis przyjsc a jak poszlam dostalam zrypke.
Po za tym moj szef nie moze sie doczekac az wroce i ciagle dzwoni:(meczace to jest:(
W dodatku ten moj o......mam juz od 1 kwietnia i ciagle leci:(
Wiecie dzis przyszla do mnie kolezanak z coreczka heheh całyu czas tego dzieciaczka trzymalam na raczkach i starałam sie nia nacieszyc hehehe i bardzo mi to pomoglo bo nie placze za moim aniolkiem tylko chce by wrocil w postaci dzieciatka:)
Dobrze namarudziłam juz wystarczajaco na dzis:)
Zycze Wam milego weekendu ja niesety spedze go w szkole:(
 
dziewczyny piszecie jak oszalałe
Brzuszki cudne i niedługo wszystkie bedziemy sie takimi chwalić:-)

allaa przykro mi z powodu twojej straty i yak jak pisały dziewczyny ten ból z czasem złagodnieje więc pisz do nas jak najwięcej przytulam cieplutko do serduszka

Dla wszystkich wielkie usmiechu pogłaskajcie brzusie dobranoc
 
bardzo wczesne dzien dobry!
ja juz po mierzeniu temp i cisnienia, i zaczynam szykowac sniadanie i cała mase innych rzeczy.
jedziemy dzis do lasu, na działke tesciów, na cały dzien, bedzie grill, sałatki, deserki...
wczoraj przyjechała do mnie siostra i zrobiłysmy mus truskawkowy z białą czekoladą, zamarynowałysmy filety z kurczaka w maslance z ziołami, boczek z czosnkiem i ziólkami i zrboliłysmy dwie sałatki, i zaraz bede to wszystko pakowac....
fajnie ze jest u mnie siostra...z nia jest zawsze wesolo, i tak pogodnie!
ona jeszcze studiuje, robi doktorat na historii sztuki, wiec zawsze mas wyciagnie na jakis ciekawy film kina niezaleznego, albo wernisaz....poza tym emanuje od niej mega ciepło i spokój....jak poroniłam ostania ciaze pomogła mezaowi ze wszystkim, mimo ze nie mieszka u mnie w miescie a w poznaniu, czyli 40 km od nas. pojechała z nim do nas spakowała dla mnie wszystkie rzeczy, nawet obiadki mu zrobiła i przynosiła do szpitala przez 3 dni! to moja najlepsza przyjaciólka i ktos kogo zawsze bede miała przy sobie...

echhhh...rozgadałam sie

miłego dnia dziweczyki....postaram sie odezwac wieczorem, a jesli nie to napewno was poczytam...wiec piszcie!
buzi
 
Ty bowiem utworzyłeś moje nerki,
Ty utkałeś mnie w łoie mej matki.
Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie,
godne podziwu są Twoje dzieła.
I dobrze znasz moją duszę,
nie tajna Ci moja istota,
kiedy w ukryciu powstawałem,
utkany w głębi ziemi.
Oczy Twoje widziały me czyny
i wszystkie są zapisane w Twej księdze;
dni określone zostały,
chociaż żaden z nich [jeszcze] nie nastał.
(Ps 139, 13-16)
 
Cześć dziewczynk!!!!:-)

Dilajla, piękny wierszyk :tak:

Zachciało mi się ogródka, więc mam, ale już dosyć:-), od rana sieję, wyrywam chwasty i wogóle.... ale na dworzu jest pieknie, więc nawet nie żałuję.:-D Mam dzisiaj sporo roboty, muszę jeszcze zrobić sałatke i farsz do ryby po grecku dla sąsiadki, a do tego wieczorem jeszcze na zakupy, no i ten mój nieszczęsny ogródek....jeszcze trochę mi w nim zejdzie czasu. Ale zato jak ja będę dobrze dzisiaj w nocy spała :-)
 
Witam :-)

Ja dziś na krótko. Wpadłam się przywitać, życzyć miłego weekendu i wspaniałego wypoczynku. Jedziemy dziś na wesele do koleżanki i mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić ;-)

modroklejka udanego grilla ;-)
Miroslava wspaniałej soboty w ogrodzie. Ech zazdroszczę Ci, ja mam tylko kawałek balkonu, niewiele mozna na nim zdziałać ;-)
 
reklama
Do góry