reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny, czy odczuwacie może wzmożone mdłości po dupchastonie ? Pytam, bo moja lekarka twierdzi, że mdlosci są od ciazy i dupek nie ma ma to wpływu. Zmieniono mi teraz luteine dopochwowo na Dupka i mdlosci strasznie sie nasiliły...czy, któraś tak ma? Progesteron biorę z powodu plamień...
 
reklama
Nasza pierwsza córka to Łucja, od Opowieści z Narnii, na drugie Helena po mojej babci. Więc pierwsza myśl, żeby iść dalej tym tropem, Zuzanna jeszcze ok, ale Piotr i Edmund? Trochę kapa 🤣
Wstępny plan jest na Biankę dla dziewczynki, ale piszecie o Klarze i też mi się spodobała. Dla chłopca jest większy problem, bo mi się zawsze podobał Natan, Nataniel, ale do nazwiska to ni w ząb nie pasuje. Dlatego idziemy bardziej w stronę Maksa, gdzieś chcemy też wepchnąć Jakuba. Zobaczymy 🤷‍♀️
Mi się bardzo Maksymilian podoba 😍 ale mąż nie bardzo 😒
 
Doda, że w poprzedniej ciazy też czułam, że dupchaston nasila mdlosci, nie byłam w stanie wstać z łóżka mdlosci + zawroty głowy wtedy takie, że ścinało mnie z nóg...jest jakiś zamiennik? Czy tylko luteina doustne?
 
Dziewczyny, czy odczuwacie może wzmożone mdłości po dupchastonie ? Pytam, bo moja lekarka twierdzi, że mdlosci są od ciazy i dupek nie ma ma to wpływu. Zmieniono mi teraz luteine dopochwowo na Dupka i mdlosci strasznie sie nasiliły...czy, któraś tak ma? Progesteron biorę z powodu plamień...
Ja biorę ze względu na krwiaka . Musisz wyczuć swój organizm . Ja np miałam tak straszne mdłości i wymioty w sobotę i niedziele ze nic nie jadłam . Zauważyłam ze jak się wysypiam to jest okey . Za każdym razem kiedy wstawałam wcześnie złe się czułam .
 
Doda, że w poprzedniej ciazy też czułam, że dupchaston nasila mdlosci, nie byłam w stanie wstać z łóżka mdlosci + zawroty głowy wtedy takie, że ścinało mnie z nóg...jest jakiś zamiennik? Czy tylko luteina doustne?
Hm. Ja biorę progesteron. Mój lek to UTROGEST ale ja jestem za granicą a nie wiem czy takie coś jest w Polsce. Ja po swoim jedynie jestem śpiącą bardziej niż bez. Mdłości mam ale od ciazy
 
Dziewczyny, czy odczuwacie może wzmożone mdłości po dupchastonie ? Pytam, bo moja lekarka twierdzi, że mdlosci są od ciazy i dupek nie ma ma to wpływu. Zmieniono mi teraz luteine dopochwowo na Dupka i mdlosci strasznie sie nasiliły...czy, któraś tak ma? Progesteron biorę z powodu plamień...
tak i to normalne . Ja podłączasz stymulacji miałam ogromne dawki estrogenów i progesteronu i dosłownie czułam się jak w ciąży. Piersi gigantyczne, sutki większe, mdłości, płacze, humorki No tragedia. A teraz znowu hormony trzymają się stabilnie ale dość nisko i tak naprawdę tylko trochę mdłości mam. Więc jak najbardziej sam lek może powodować takie nasilone objawy
 
Ja po duphastonie czuje się normalnie. Miłości nie mam , tylko dużo śpię ( nie wiem czy od tego czy od silnej anemii) właśnie dopiero się obudziłam a młodsza cora jeszcze drzemie.
Co do imion , mi się podoba Antos , Krystian, Mikołaj, Maksymilian ( ale za długie bo nazwisko dluggiieee) no i Adam ale to syn bylej mojego S wiec nie przejdzie bo dzieciak dal mu w kosc przez pare lat. W domu mam Lenę i Ige ( Iga miała być Inga ale nie przeszło) więc dla dziewczynki Marcelina , Michalina , ( dlugieee) Martyna , Zuzanna , albo po prostu Ada( nie Adrianna) i Hania 😍😍😍. Ale moj już ma swoje typy. , chłopak Krzys ( po swoim bracie który żył 2 tygodnie ) a dla dziewczynki Zosia , jeszcze do Hani by się nagiął. Więc też będzie batalia.
 
reklama
Do góry