reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Cześć,
Tu zdrowa, teoretycznie płodna żona młodego mężczyzny. Wszystkie badania zrobione, ciąży nie ma. Owulacji też nie. Czemu? Wydaje się że bez powodu. Hormony w normie, jajniki drożne, po stronie męża nie może być lepiej. Mam 36 lat ale ginekolozka rozkłada ręce. Nie spieszy mi się specjalnie do pieluch ale trochę kończą mi się pomysly na sprawdzanie powodów braku owulacji (i ciąży). Co sprawdzalyscie? Oprócz hormonów, drożności itp? Podstawowych rzeczy.
Już jestem w takiej. Miałam 2 ginekologów, obaj specjalizują się w leczeniu niepłodności. Jestem z Łodzi. Ostatniego zmieniłam bo zaczęły się magiczne teorie o tym, że nie zachodzie w ciążę bo się wspinam. Niestety lekarz nie mógł wyjaśnić przełożenia więc straciłam do niego zaufanie.
No chyba jednak coś nie jest ok skoro nie masz owulacji. Bez tego w ciążę nie zajdziesz. Wywołanej lekami też nie ma?
 
reklama
Do góry