reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, czy ma może wasze dziecko naczyniaka na ciele? Córeczka starsza również z tym się urodziła czy nawet wyszło po porodzie i znikło do roku. Ale było to w Holandii i nic nie kazali z tym robić , syn również ma i byłam dziś u lekarza pediatry i zaleciła wizytę u chirurga jeżeli chciałabym to leczyć. I sama nie wiem co zrobić wiadomo udam się na wizytę ale być może tak samo zniknie jak u córki, a wy coś z tym robicie jeżeli u któregoś z waszych maluszkoe też to jest? My mamy na palcu u lewej ręki
Hej. My mamy na stopie, między palcami. Wykwitł po porodzie i urósł, jest mięsisty. Ale nic nie robimy. Czekamy do roku. No chyba, że zacznie gwałtownie rosnąć czy się zmieniać to ruszymy do chirurga lub onkologa.
 
reklama
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
Mamy Adamex barletta 3 w1. Nie polecam nosidla -zwykle jakiś takie mało bezpieczne. Kupiliśmy dodatkowy fotelik i adaptery. Głęboki super sprawa - chociaż niedługo mój Mały wystawi z niego nóżki 😅 a spacerówka leży i czeka 🙂
Ogólnie wózek spoko(w sensie stelaża) jedyny minus że na polnych, nie utwardzonych drogach, trawnikach koła przednie słabo sobie radzą.
Jakbym ja miała drugi raz wybierać to osobno gondola a potem porządną spacerówkę i przede wszystkim porządne nosidło (fotelik) lepiej skupić się na spacerówce bo dłużej będzie służyć maluchowi niż goldola.
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
Ja mam jedo koda. Zakupiony dla pierwszej córki w 2017 roku, porządna duża głęboka gondola, spacerówka już mniej mi się podobała. Ale teraz np malutka w gondoli a starsza siostra jak nóżki bolą włazi pod gondole do torby, do tego kosza pod spodem i jadą obie :D i wózek to wytrzymuje
 
Dziewczyny musze się trochę pożalić. Moja mała właśnie przechodzi covid😕 Biedactwo meczy gorączka. Modlę się żeby jak najszybciej przeszło😔
 
Hej Dziewczyny, wpadłam do Was z wątku październikowego z pytaniem. Jakie wózki kupilyscie i czy polecacie?
My mamy Cavoe Osis. Wzięliśmy ze względu na to że jest bardzo lekki, stelaż składa się jedną ręką i można go nieść na ramieniu jak torebkę. Ale ogółem jestem średnio zadowolona, jest płytki więc mały mi nogi z niego wywala, do tego dziwnie długi i nie pasują standardowe prześcieradła 🤔 koła żelowe więc amortyzacji żadnej. Typowy miejski wózek. Mobilność i lekkość na tak ale drugi raz chyba wybrałabym jednak Muuvo Quick 3.0 nad którym się zastanawialiśmy
Dziewczyny musze się trochę pożalić. Moja mała właśnie przechodzi covid😕 Biedactwo meczy gorączka. Modlę się żeby jak najszybciej przeszło😔
Biedna ☹️☹️ trzymam kciuki żeby szybko z tego wyszła ❤️❤️
 
My mamy Cavoe Osis. Wzięliśmy ze względu na to że jest bardzo lekki, stelaż składa się jedną ręką i można go nieść na ramieniu jak torebkę. Ale ogółem jestem średnio zadowolona, jest płytki więc mały mi nogi z niego wywala, do tego dziwnie długi i nie pasują standardowe prześcieradła 🤔 koła żelowe więc amortyzacji żadnej. Typowy miejski wózek. Mobilność i lekkość na tak ale drugi raz chyba wybrałabym jednak Muuvo Quick 3.0 nad którym się zastanawialiśmy

Biedna ☹️☹️ trzymam kciuki żeby szybko z tego wyszła ❤️❤️
Ja mam muuvo quick 3.0. Ogólnie do miasta jest super. Jest lekki, łatwo się składa a na tym mi zależało. Jeśli chodzi o amortyzację na „trudniejszej” nawierzchni no to ona nie istnieje. Wózek ciężko się prowadzi po ścieżce w lesie czy takiej bardziej polnej jeśli są dziury itp. Wystarczy, że leży kamień (i to mały), patyk, szyszka i trzeba już włożyć dużo siły żeby wózek przejechał. Wiec do miasta jak najbardziej tak. Na wiejski teren - niekoniecznie łatwo się go prowadzi. No i zdecydowanie odradzam chromowaną ramę - dramat, byle puknięcie i wielka rysa. Mam ten wózek 4 miesiące w użyciu a rama wyglada jak po dwójce dzieci. Także do miasta wózek super, poza miasto do przemęczenia :)
 
reklama
Do góry