reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Też mi to chodzi po głowie, generalnie lekarz, który prowadził ciąże z synem ma tak oczywiście urlop :D więc wizytę wyznaczyli mi na prawie 10tydz, trochę wystraszyłam się, że to późno tym bardziej, że jestem 11 miesięcy po CC i poszła do kogoś innego i teraz nie wiem obaj są ok, ale kusi mnie wrócić na stare śmieci i mieć wizytę jednak zamiast 31.08 to 10.08 :D
O też mam wizytę 10.08
 
reklama
No to jesteś prawie w takiej samej sytuacji w jakiej byłam ja. Ja pierwsza wizytę miałam w poniedziałek. Tez w 8tc. Szlam na wszystko albo nic… bo ostatnio w 8tc serduszko już nie biło. Również szlam do nowego lekarza. Stres był większy niż jak prawko zdawałam… lekarka sama powiedziała ze najpierw się zbadamy a późne ewentualnie będziemy rozmawiać. Na tym bardzo mi zależało. I pomimo ze serduszko pięknie bije i jest wszystko ok, to lekarka podeszła do ciąży bardzo ostrożnie na wzgląd wcześniejszej biochemicznej i poronionej ciąży… także z jednej strony cieszę się a z drugiej doszedł stres z lekami które muszę brać zapobiegawczo…

Ja płace 250 zł. Do tego wizyty na razie co 2 tygodnie… takze 500 zł miesięcznie same wizyty…
U mnie 200 zł, wizyta.
 
Mi nie kazała powtarzać toxo jeżeli mam wynik i jej pokaże z poprzedniej ciąży.
Różyczkę powtarzałam a cytomelagii nie kojarzę. Jak ona jest onaczana w skrócie ? Czy tak jest na badaniu napisane?
oznaczenie chyba CMV ale nie jestem pewna

Mi teraz lekarz na cyto i różyczkę nie dał, pierwsza przechorowałam, na druga byłam szczepiona. Powtarzam toxo tylko

Czyli ja na piątek zabiore swoje "stare" wyniki i zobaczymy czy lekarz każe powtórzyć

U mni pierwsza wizyta 220zl ,ale bez cytologii bo miałam tą lepsza zrobioną w marcu.
Kolejna 170zł teraz zobaczę za tydzień ile 🤗

U mnie wizyta taka zwykła z usg i badaniem 190zł
 
Dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Nawet nie trochę...😁 Czy jako goście weselni byłybyście zadowoleni z sadzonek sukulentów jako drobny upominek?? Bo tak wymyśliłam, ale już sama nie wiem

Ja bym była mega zadowolona i tez poważnie nad tym myślałam!
Ostatecznie postawiłam na świeczki, bo mogłam je użyć nawet jeśli zostało.

Ale co do mężczyzn… hm mój luby nie zgodził się ani na sukulenty ani na świeczki dla męskiej części gości. Stwierdził, że to babskie 😅 i zamówił im otwieracze do piwa 🤣
 
reklama
Do góry