reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Moja koleżanka miała 33 jak lekarz ją nazwał starą pierwiastką 😂
no to dzien dobry- jestem Stara Pierwiastka 🤣 to chyba zależy gdzie lekarz przyjmuje bo u mnie w klinice niepłodności mówili, że "pani jeszcse taka młodziutka" 🤣 a ja właśnie 33 na liczniku 😝
A ja mam pytanie do tych z geriatri z tym ze takich które już rodziły wczesniej, czy po 30 a przed 35 to się zaleca te testy pappa i nifty? Bo sama nie wiem czy wgl sobie nimi głowę zaprzątać skoro urodziłam dwóch zdrowych chłopaków i wad genetycznych w rodzinie nie ma wiec teoretycznie wskazań brak ewentualnie wiek 🤣
wydaje mi się ze po 35r.z jest wskazanie zeby zrobić. A w reszcie przypadków zalecenie.
Dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Nawet nie trochę...😁 Czy jako goście weselni byłybyście zadowoleni z sadzonek sukulentów jako drobny upominek?? Bo tak wymyśliłam, ale już sama nie wiem
super pomysł 😍
Jeszcze takie pytanko czy clotrimazolum miejscowo można w ciąży?
chyba nie- bo jak wspominałam interniście że mam uczulenie na ten lek to coś chyba bąknął że tego i tak nie można 😉 (a pytał o wszystkie uczulenia na leki)
 
reklama
Hej, nadrobiłam szybko 30 stron 🙈 widziałam ze pisaliście o wieku, ja już chyba pisałam ale napisze jeszcze raz, na 25 i mój mąż 31, to będzie nasze pierwsze dziecko. Ktoś w takim wieku tu tez jest? :) nie mam żadnych dolegliwości i trochę się martwię jak to możliwe ze bez nudności czy wymiotów… dziś mi tak urósł brzuch od wzdęć 😅 wyglądam jak 4 miesiącu przynajmniej 😂 wazę 68 i wzrost 165 i waga cały czas stoi w miejscu
Jeżeli nudności lub mdłości, to stan kiedy robi się nie dobrze i ma się ochotę 🤮 to miałam tylko przez tydzień (nie jestem pewna czy to taki stan, bo nigdy nie miałam). Jedyny objaw jaki mam, to bolące piersi i ciągnięcie w podbrzuszu. To czy ma się dolegliwości, to nie jest żaden wyznacznik aczkolwiek też czasem mnie to stresuje i co chwilę sprawdzam czy cycki mnie bolą 😅
dzięki Kochana! No i mam nadzieję że brak przeczuć dobrze zwiastuje i jutro podzielisz się cudownym wieściami ❤️
Też mam taką nadzieję!
Generalnie Twój pomysł z wiadomością na priv jest spoko i w sumie jestem za. Tylko rozwiń skrót "TP" 😅
 
Jejuuu kobietki! w pracy byl dzis kocioł i nie mialam jak sie tu pojawic wczesniej, teraz wreszcie usiadlam spokojnie, starałam się Was nadrobić, ale to jak syzyfowa praca 😅 nie do ogarnięcia 🤣 ale postaram się jeszcze do końca dnia, przynajmniej częściowo doczytać wszystkie Wasze wiadomości 😅
 
no to dzien dobry- jestem Stara Pierwiastka 🤣 to chyba zależy gdzie lekarz przyjmuje bo u mnie w klinice niepłodności mówili, że "pani jeszcse taka młodziutka" 🤣 a ja właśnie 33 na liczniku 😝
wydaje mi się ze po 35r.z jest wskazanie zeby zrobić. A w reszcie przypadków zalecenie.
super pomysł 😍
chyba nie- bo jak wspominałam interniście że mam uczulenie na ten lek to coś chyba bąknął że tego i tak nie można 😉 (a pytał o wszystkie uczulenia na leki)
dzięki, w necie też piszą, że niewskazane.
 
Jeżeli nudności lub mdłości, to stan kiedy robi się nie dobrze i ma się ochotę 🤮 to miałam tylko przez tydzień (nie jestem pewna czy to taki stan, bo nigdy nie miałam). Jedyny objaw jaki mam, to bolące piersi i ciągnięcie w podbrzuszu. To czy ma się dolegliwości, to nie jest żaden wyznacznik aczkolwiek też czasem mnie to stresuje i co chwilę sprawdzam czy cycki mnie bolą 😅

Też mam taką nadzieję!
Generalnie Twój pomysł z wiadomością na priv jest spoko i w sumie jestem za. Tylko rozwiń skrót "TP" 😅
termin porodu 😄
 
Jeżeli nudności lub mdłości, to stan kiedy robi się nie dobrze i ma się ochotę 🤮 to miałam tylko przez tydzień (nie jestem pewna czy to taki stan, bo nigdy nie miałam). Jedyny objaw jaki mam, to bolące piersi i ciągnięcie w podbrzuszu. To czy ma się dolegliwości, to nie jest żaden wyznacznik aczkolwiek też czasem mnie to stresuje i co chwilę sprawdzam czy cycki mnie bolą 😅

Też mam taką nadzieję!
Generalnie Twój pomysł z wiadomością na priv jest spoko i w sumie jestem za. Tylko rozwiń skrót "TP" 😅
termin porodu 😁
 
ja zażywam ten lek tylko 25. Ft3/ft4 miałam Ok, za to anty tpo baaardzo wysokie i to dlatego. A pewnie też dlatego że poronienie miałam
Kurcze teraz się martwię ,że ta dawka za duża 🙂

Ja wymiotuje już ciemnym pieczywem (w przenośni) ....doła mam z tego jedzenia co mogę co nie .....ehhh nerwa mam dziś
 
reklama
jak byś miała własnego, to byś pokochała. Fakt, to odpowiedzialność, ale jak widzę moje dzieci tulące się do naszego kiteła, to serce mi się z miłości rozpływa.
Zazdroszczę, moi bardzo by chcieli przytulać kotka ale kicia nie bardzo by chciała być przytulana przez nich🤣
My mamy jeszcze rybki no ale do rybek nie da się przytulić.
A to moja paskuda. Znaleziona 10 lat temu na drzewie, wystraszona, obklejona jakąś smołą. Przez wiele lat była totalną domatorką, bała się wyjść nawet na klatkę schodową, a teraz, od czasu przeprowadzki, non stop stoi pod drzwiami i czeka na okazje lub drapie i miauczy aż ktoś się zlituje i ją wypuści. Stąd zdjęcie sprzed domu, w środku rzadko bywa...
Nie udało mi się zrobić zdjęcia z podniesionym pyszczkiem...
 
Do góry