Weronik@29
Fanka BB :)
A ja chyba nie potrzebnie ciągle strzelam jakis test
i juz sie nakręcam... bo kreski jakby słabsze.. no ale robione wieczorem
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Nie kombinuj nie testuj .. wyszło raz .. i teraz cierpliwe czekaj :-) myśl pozytywnie ! I tak nie zapobiegniemy temu co ma się stać, wiec trzeba wierzyć i wmawiać sobie ze będzie dobrzeA ja chyba nie potrzebnie ciągle strzelam jakis testi juz sie nakręcam... bo kreski jakby słabsze.. no ale robione wieczorem
DokładnieNie kombinuj nie testuj .. wyszło raz .. i teraz cierpliwe czekaj :-) myśl pozytywnie ! I tak nie zapobiegniemy temu co ma się stać, wiec trzeba wierzyć i wmawiać sobie ze będzie dobrzetez świruje nawet dziś myslam żeby iść na betę .. ale to niema sensu - lepiej te 50 zł wydać na coś dla siebie ;-) tylko spokój nas uratuje ;-)
gratulacje. Teraz czekanie na serduszkoHej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok![]()
który dziś masz tydzień/dzień ?Hej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok![]()
5+3który dziś masz tydzień/dzień ?
Super wiadomościHej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok![]()
ja w czwartek idę (będzie 6+3)Super wiadomościkto następny na wizytę ?
Ja tez mam 16.08 ale dopiero o 16.15Super wiadomościkto następny na wizytę ?