reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Zobacz załącznik 1440137jestem po becie,czekam na progesteron. Rano wzięłam 2 dupki, co myślicie

Prog chujnia bo 0,20.. także lipa no, Zobaczymy może w następnym cyklu się uda
Moze zle to zabrzmi ale późna implementacja niesie za sobą duże ryzyko, u mnie np była to ciąża pozamaciczna wiec moze nawet lepiej... następnym razem napewno się uda i wszytsko zagnieździ się wcześniej i tam gdzie trzeba... przykro mi ...
 
Wiesz jakbym miala 6 miesiecy to moze bym sie tak nie stresowala. A sama nie wiem tak czy inaczej nie mamy łatwo. W koncu bedziemy w ciazy :)
Ale ty masz tylko 3 miesiące po tak powiedział lekarz. Nie masz 3 miesiące z jakiegoś konkretnego powodu. Tak naprawdę nie masz powodów do zmartwień za bardzo
 
reklama
Do góry