reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziewczyny, nie ma sensu prowadzic dalej dyskusji nt zwolnień bo i tak do niczego to nie prowadzi. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje i koniec. Ciekawe, ze nasze kochane panstwo i sam ZUS nas wcale nie okrada, tylko matki w ciąży sa takie zueeee i wyludzaja swiadczenia, zeby jezdzic na wakacje i chodzić do knajp 😂

Jeśli chodzi o adminowanie to chyba po prostu jest to kwestia dodawania i usuwania osób do tego wątku. Nie trzeba robic tabelek :D dobra, jak nie ma chetnych to mogę byc, ale ostrzegam, ze tez mam niewiele czasu, praca i 5 letnia córka skutecznie mi go zabierają, no ale bez sensu, ze kazdy kto chce tu wchodzi i komentuje siejąc zamęt.
Mogę Ci pomóc.
 
reklama
Dziewczyny, nie ma sensu prowadzic dalej dyskusji nt zwolnień bo i tak do niczego to nie prowadzi. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje i koniec. Ciekawe, ze nasze kochane panstwo i sam ZUS nas wcale nie okrada, tylko matki w ciąży sa takie zueeee i wyludzaja swiadczenia, zeby jezdzic na wakacje i chodzić do knajp 😂

Jeśli chodzi o adminowanie to chyba po prostu jest to kwestia dodawania i usuwania osób do tego wątku. Nie trzeba robic tabelek :D dobra, jak nie ma chetnych to mogę byc, ale ostrzegam, ze tez mam niewiele czasu, praca i 5 letnia córka skutecznie mi go zabierają, no ale bez sensu, ze kazdy kto chce tu wchodzi i komentuje siejąc zamęt.
Moge Ci pomoc jak nikt inny noe chce ale uprzedzam ze nie mam w tym doswiadczenia
Dziewczyny, nie ma sensu prowadzic dalej dyskusji nt zwolnień bo i tak do niczego to nie prowadzi. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje decyzje i koniec. Ciekawe, ze nasze kochane panstwo i sam ZUS nas wcale nie okrada, tylko matki w ciąży sa takie zueeee i wyludzaja swiadczenia, zeby jezdzic na wakacje i chodzić do knajp 😂

Jeśli chodzi o adminowanie to chyba po prostu jest to kwestia dodawania i usuwania osób do tego wątku. Nie trzeba robic tabelek :D dobra, jak nie ma chetnych to mogę byc, ale ostrzegam, ze tez mam niewiele czasu, praca i 5 letnia córka skutecznie mi go zabierają, no ale bez sensu, ze kazdy kto chce tu wchodzi i komentuje siejąc zamęt.
Mogę Ci pomóc jak nie ma innych chętnych ale uprzedzam, że nie mam w tym żadnego doświadczenia. Też mam pracę i 2 latkę na pokładzie :)
 
Proszę o podstawę prawną 😉



Tu również będę wdzięczna o postawę prawną co do L4 ze względu na warunki w pracy



Jak widać wyżej siedzą jest bardzo mała. A pracownice ZUS to ludzie i bez problemu bywają na takich forach 😉
w druku L4 jest kategoria chory musi leżeć (jeśli jest zaznaczona to tak ma być) A jeśli nie Lekarz wpisuje ze może chodzić i nie ma obowiązku być non stop w łóżku. Ma być dostępny pod adresem który podaje przy wypisywaniu zwolnienia. Nie każda choroba wymaga leżenia w łóżku. Ale nie wolno wyjeżdżać w trakcie L4 bo pacjent ma być przez czas jego trwania dostępny pod podanym adresem w przypadku konieczności kontroli.
 
reklama
Miałam cytomegalie w pierwszej ciąży więc nie trafiłaś 🤷‍♀️
Generalnie każdy ma swoją moralność
no to miałaś szczęście. Cytomegalia to najczestrza choroba występująca u ciezanych mogaca dawać odległe następstwa. Większość kobiet przechodzi ja bezobjawowo i bez następstw ale niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia i noworodki mogą później mieć zaburzenia rozwoju małogłowie czy gluchote.
Dobrze ze Tobie udało się tego uniknąć.
 
Do góry