reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A ja właśnie sprawdzam co w szpitalach ( dwa biorę pod uwagę żeby rodzic) potrzebne jest do porodu - po porodzie. I powiem Wam że zmieniają się wytyczne więc warto sobie to sprawdzić.
A w jakich szpitalach chcesz rodzić? Chodzi mi o to, czy w publicznych, czy może bierzesz pod uwagę szpital prywatny?
 
reklama
A w jakich szpitalach chcesz rodzić? Chodzi mi o to, czy w publicznych, czy może bierzesz pod uwagę szpital prywatny?
Rodziłam 2 razy w szpitalu publicznym i nie powiem złego słowa na ten konkretny szpital, teraz myślę również o publicznym ale bliżej miejsca zamieszkania ( też ma bardzo dobre opinie i w sumie tam pracuje moja gin )
 
Ostatnia edycja:
A w jakich szpitalach chcesz rodzić? Chodzi mi o to, czy w publicznych, czy może bierzesz pod uwagę szpital prywatny?
Przy 1 porodzie - jako spanikowana pierworódka wybierałam szpital z 3 stopniem referencyjności gdyby coś podczas porodu poszło nie tak. Teraz myślę o szpitalu który ma 2 stopień.
 
Przy 1 porodzie - jako spanikowana pierworódka wybierałam szpital z 3 stopniem referencyjności gdyby coś podczas porodu poszło nie tak. Teraz myślę o szpitalu który ma 2 stopień.
U mnie w miejscowości szpital ma 3 stopień referencyjności, ale opinie o nim niestety jest bardzo kiepska 😥
 
U mnie w miejscowości szpital ma 3 stopień referencyjności, ale opinie o nim niestety jest bardzo kiepska 😥
A szpitale w pobliskich miastach ? Ja jechałam 30 min do tamtego szpitala bo to nawet nie sąsiadujące miasto.
Zawsze można też podpytać znajome albo na FB na lokalnych grupach mamowych gdzie polecają rodzić.
 
Kobietki, czym kierowałyście się w przypadku badań PAAP-A czy NIFTY, czy miałyście wskazania/powody do wykonania?
Nifty czy sanco to dość drogie badania. Ja zdecydowałam się na pappe i jeśli po tym badaniu miałabym jakieś wątpliwości albo wyniki wyszłyby źle to robiłabym albo Nifty albo sanco
 
reklama
Do góry