reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Cześć laseczki. Ja dziś się czuje totalnie okresowo więc pewnie @ za rogiem. Jak nie przyjdzie za 2/3dni to zrobię test chociaż starań nie było tylko jedna sytuacja gdzie mogło coś z tego być ale wątpię.
No nic niech przychodzi ta @ i w listopadzie prawilne starania.
 
Poród był w maju , niestety nie karmie bo mój synek zmarł jak miał 12 dni 👼

Okres dostałam w sierpniu

Bardzo mi przykro. Napisałabym, że wiem co czujesz, ale w zasadzie to nie wiem. Kazda taka historia jest inna. Sama miałam różne przemyślenia.

W styczniu 2020r. Urodziłam córeczkę która zmarła po 7tygodniach. Również nie karmiłam piersią. Bardzo pragnęłam zajść w kolejną ciążę, ale rodziłam przez cc, pół roku odstępu to było minimum, a wielu lekarzy sugerowslo mi, ze skoro mam jedno dziecko, to moze lepiej odpuścić🤦‍♀️ Pomijam fakt, że przed samym porodem, kiedy wykryto chorobę córeczki, pocieszano mnie, że "szybko będzie pani miała kolejne dziecko"😤 Tak jakbym w tamtej chwili nie miała już jednego w brzuchu!
Kolejną ciążę poroniłam, co było dla mnie zaskoczeniem. Finalnie trochę ponad rok po tamtym cc zaszłam w ciążę która donosiłam i mam 10mczną córkę. Nie wiem czy to szybko czy nie, trzymam kciuki, żeby u Ciebie kolejna ciąża zakończyła się szczesliwie. No i żeby na bobasa nie trzeba było zbyt długo czekać.
 
Bardzo mi przykro. Napisałabym, że wiem co czujesz, ale w zasadzie to nie wiem. Kazda taka historia jest inna. Sama miałam różne przemyślenia.

W styczniu 2020r. Urodziłam córeczkę która zmarła po 7tygodniach. Również nie karmiłam piersią. Bardzo pragnęłam zajść w kolejną ciążę, ale rodziłam przez cc, pół roku odstępu to było minimum, a wielu lekarzy sugerowslo mi, ze skoro mam jedno dziecko, to moze lepiej odpuścić🤦‍♀️ Pomijam fakt, że przed samym porodem, kiedy wykryto chorobę córeczki, pocieszano mnie, że "szybko będzie pani miała kolejne dziecko"😤 Tak jakbym w tamtej chwili nie miała już jednego w brzuchu!
Kolejną ciążę poroniłam, co było dla mnie zaskoczeniem. Finalnie trochę ponad rok po tamtym cc zaszłam w ciążę która donosiłam i mam 10mczną córkę. Nie wiem czy to szybko czy nie, trzymam kciuki, żeby u Ciebie kolejna ciąża zakończyła się szczesliwie. No i żeby na bobasa nie trzeba było zbyt długo czekać.
Ja odciagalam pokarm , nawet dobrze mi się laktacja rozkręciła i potem na szczęście szybko też udało mi się ją wyciszyć . Dziękuję za kciuki.
Przykro mi z powodu Twoje straty :( takie rzeczy nie powinny się dziać .

U mnie jak rodziłam łożysko to lekarka zapytała : to kiedy kolejne ? To był cios poniżej pasa .....
 
reklama
Do góry