reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie ryzyko trisomia 21

Ela_86

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2022
Postów
32
Dziewczyny pomocy 😥

Badanie prenatalne miałam robione dokładnie tydzień temu 11+6 dni
,przeziarnitość karkowa 2,8 ,kość nosowa obecna.


Bhcg 52.92 IU/I Roche odpowiada 1.939 MoM

PaPP-A 0.790 IU/I Roche odpowiada 0.588 MoM

Trisomia 21 1:6 skorygowane

Martwię i stresuje się 😥 czy któraś z Was miała podobnie i urodziła zdrowe dziecko ?

W dniu dzisiejszym zrobiłam badania Nifty pro ,ale czas oczekiwania i stresu mnie załamuje :-(
 
reklama
Jest taki wątek „Amniopunkcja robić czy nie?”. Tam jest mnóstwo historii gdzie test PAPPA wskazywał na wadę genetyczną dziecka a dziecko rodziło się zdrowe :) Trzymam kciuki :)
 
Dziewczyny pomocy 😥

Badanie prenatalne miałam robione dokładnie tydzień temu 11+6 dni
,przeziarnitość karkowa 2,8 ,kość nosowa obecna.


Bhcg 52.92 IU/I Roche odpowiada 1.939 MoM

PaPP-A 0.790 IU/I Roche odpowiada 0.588 MoM

Trisomia 21 1:6 skorygowane

Martwię i stresuje się 😥 czy któraś z Was miała podobnie i urodziła zdrowe dziecko ?

W dniu dzisiejszym zrobiłam badania Nifty pro ,ale czas oczekiwania i stresu mnie załamuje :-(
A jak wygląda USG? Przyjaciółka miała ryzyko 1:4 i urodziła zdrowego synka. U mnie ryzyko 1:17 i też zdrowy syn. Czy rozważasz amniopunkcję? Ściskam, wiem, że przechodzisz teraz piekło.
 
A jak wygląda USG? Przyjaciółka miała ryzyko 1:4 i urodziła zdrowego synka. U mnie ryzyko 1:17 i też zdrowy syn. Czy rozważasz amniopunkcję? Ściskam, wiem, że przechodzisz teraz piekło.
USG wszystko w normie , przeziarnitość karkowa 2,8 lekarz powiedział że w górnej granicy normy .
Aminnopunkcja myślałam ,lecz strach chyba jest silniejszy 😥 dlatego zdecydowałam się na Nifty pro .
Ten czas oczekiwania na wyniki jest najgorszy ,strach ,stres ,przerażenie .
Pozdrawiam i dziękuję :*
 
Jest taki wątek „Amniopunkcja robić czy nie?”. Tam jest mnóstwo historii gdzie test PAPPA wskazywał na wadę genetyczną dziecka a dziecko rodziło się zdrowe :) Trzymam kciuki :)
Test pappa nie wskazuje na wadę. Jedyną możliwością, żeby wskazywał byłby wynik 1:1.
Jak jest 1:4 to jest ryzyko, ale w dalszym ciągu to nie oznacza, że wada jest na 100%.
 
Jak się dziś czujesz Elu? Wspomagaj się koniecznie melisą i spacerami, żeby chociaż troszkę rozładować to okrutne napięcie. Czy udaje Ci się pospać w nocy?
 
Jak się dziś czujesz Elu? Wspomagaj się koniecznie melisą i spacerami, żeby chociaż troszkę rozładować to okrutne napięcie. Czy udaje Ci się pospać w nocy?
Staram się jakie trzymać ,stres nie pomaga niestety 🥺 właśnie się zbieram na spacer i jakieś świąteczne zakupy ,żeby choć trochę nie myśleć.
Dziękuję ,że pytasz ❤️
 
reklama
Wierzę jak bardzo się stresujesz 🙁 długo będziesz czekać na wynik z Nifty? Trzymam mocno kciuki, żeby się nie potwierdziło 😘
 
Do góry