reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

U mnie dzisiaj dopiero 4+3. Wizyta na 20 luty. Ja tyle nie wytrzymam a lekarka na urlopie. Ciągle się boje czy wszystko jest dobrze. Czuje podbrzusze, piersi tkliwe, trochę za dania na chwilę mnie mdliło. Wmawiam sobie że będzie dobrze, a z drugiej strony boję się. Tak ogólnie to czuje się dobrze , ale ten strach jest okropny.
Rozumiem, niestey ten strach to każdej będzie towarzyszyć do pierwszych wizyt, a potem pewnie też dalej będzie jakiś 🙈
 
reklama
Też właśnie mam strach, w 4 tygodniu miałam mdłości a teraz narazie nic tylko mocno piersi bolą i czasami brzuch ale to akurat delikatnie ;) najgorsze oczekiwanie jest, żeby sie upewnić czy wszystko dobrze idzie i czy jest wporzadku, ale kobitki przeleci do 12 tyg i potem od razu mniej strachu ;)
ja właśnie czekam na ten przełomowy 12 tydzień jak na nic nigdy 🥹❤️
 
reklama
No ja wlasnie mój bym chciala ciut wyższy. Ale i tak pewnie dostane w czwartek recepte bo "w tym wieku to juz ciaza podwyzszonego ryzyka" 🤦‍♀️
Z tego co pisałaś to 34 lata masz, więc jeszcze trochę do tzw. geriayrycznej Ci brakuje, bo tak zrozumiałam z Twojej wypowiedzi, że to masz na myśli. Moim zdaniem progesteron jest okej 😊, zobaczysz co lekarz podpowie 😉
 
Do góry