reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny,
Pozwólcie, ze zostanę z Wami :). Ja swoje upragnione dwie kreski ujrzałam 21 stycznia :) ❤️. To moja pierwsza ciąża i powiem Wam, ze jestem zestresowana brakiem objawów innych oprócz bólu piersi i senności. Byłam u lekarza ale na usg na razie widoczny tylko pęcherzyk kolejna wizyta 16 lutego … trzymacie sie 🤗.
 
reklama
Dzien dobry :) spokojnego dnia!!!
Ja mam wizytę w czwartek 02.02 (6tc+2)
To będzie moją druga wizyta bo byłam tydzień temu było już pęcherzyk i żółtko. Nam nadzieję że w czwartek będzie już coś więcej.

Hej dziewczyny,
Pozwólcie, ze zostanę z Wami :). Ja swoje upragnione dwie kreski ujrzałam 21 stycznia :) ❤️. To moja pierwsza ciąża i powiem Wam, ze jestem zestresowana brakiem objawów innych oprócz bólu piersi i senności. Byłam u lekarza ale na usg na razie widoczny tylko pęcherzyk kolejna wizyta 16 lutego … trzymacie sie 🤗.
Ja miałam pierwszą wizytę wczoraj, niby z OM leci 6 tydzień ale na usg widoczny tylko pęcherzyk. Lekarz mówi, że ciąża może być młodsza dlatego jeszcze nic nie widać, zwłaszcza, że mam długie i nieregularne cykle. Za 3 tyg kolejna wizyta i zobaczymy
 
Ja miałam pierwszą wizytę wczoraj, niby z OM leci 6 tydzień ale na usg widoczny tylko pęcherzyk. Lekarz mówi, że ciąża może być młodsza dlatego jeszcze nic nie widać, zwłaszcza, że mam długie i nieregularne cykle. Za 3 tyg kolejna wizyta i zobaczymy
U mnie tez cykle bardzo nieregularne w zasadzie dopiero jakos od października kiedy lekarz kazał brać progesteron od 18 dnia cyklu to wszystko jakby wrócili do normy. U mnie tez był widoczny tylko pęcherzyk w 5tc, a beta 783,0… a do 16 lutego daaaleko 😓
 
U mnie tez cykle bardzo nieregularne w zasadzie dopiero jakos od października kiedy lekarz kazał brać progesteron od 18 dnia cyklu to wszystko jakby wrócili do normy. U mnie tez był widoczny tylko pęcherzyk w 5tc, a beta 783,0… a do 16 lutego daaaleko
U mnie w 5+2 był pusty pęcherzyk a w 6+3 już było serduszko, wiec spokojnie 😊
 
Hej dziewczyny ostatnio te rzadko bywam bo czuje sie fatalnie, mam mdlosci nie umiem sie z lozka ruszyc... Jakas tragedia :(
Poczuje sie lepiej to wszystko nadrobie 😁 Milego wieczorku dla Was wszystkich 😘😘😘
 
reklama
Do góry