reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

PO co robiłaś 26 testow?

Nie było. Ale sama pisałaś na początku o takim przypadku.
Bo dwa wyszły pozytywne po czasie 10 min jedna fabryczna a druga mocno różowa ale to jak otworzyłam to zaczęła się wybarwiac na różowo a później negatywne wychodziły i bety z krwi tez
 
reklama
Bo dwa wyszły pozytywne po czasie 10 min jedna fabryczna a druga mocno różowa ale to jak otworzyłam to zaczęła się wybarwiac na różowo a później negatywne wychodziły i bety z krwi tez
Ty jestes jakas ulomna, test odczytuje sie do 5 min i tyle, po tym czasie chocby Ci tam sam Jezus machal w okienku to nie ma znaczenia.
 
Ale jak dziewczyna wychodziły po czasie , to większość osób kazała rano powtórzyć i sprawdzić więc czemu tak ??
 
Bo dwa wyszły pozytywne po czasie 10 min jedna fabryczna a druga mocno różowa ale to jak otworzyłam to zaczęła się wybarwiac na różowo a później negatywne wychodziły i bety z krwi tez
Test odczytany po czasie jest nieważny 🤷‍♀️ i tak, można zrobić potem drugi. Ale litości, nie 20. Nie żal Ci kasy? Czekoladę byś sobie kupiła.
 
Półki nie mam pewność to nie szkoda , bo dziwne ze te dwa testy wyszły pozytywnie skoro nie ma hormony powinny być białe
idź sobie zrób jeszcze jedno badanie beta HCG z krwi. Jeżeli beta dalej będzie ujemna to na milion procent nie jesteś w ciąży…
 
Ja pierdzielę, uchichałam się mocno 😂
Dziewczyno! Po 1 nie wierzę, że jesteś pełnoletnia jak twierdzisz, ale pomijając już to...NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Choćbyś zrobiła i 1000 testów ciążowych, żaden nie wyjdzie Ci pozytywny. Dwie kreski odczytane po czasie są N I E W A Ż N E. Test się tylko wybarwia i nic poza tym. Bhcg to hormon wykrywany najpierw w KRWI. W moczu jest widoczny, bo nerki filtrują krew. Zatem jeśli nie ma go w krwi = nie będzie go w moczu. Po tylu dniach nie ma opcji, żebyś była zapłodniona! Czego nie rozumiesz? Miesiączka może trwać 2 dni, może się spóźniać, być nieregularna, bardziej obfita, mniej obfita. Wszystko zależy od tego jak wyglądał cykl: przeziębienie, stres, pcos, inne choroby - to wszystko ma swój wpływ na okres. Wybierz się do tego ginekologa, ale pod kątem zbadania, czy wszystko u Ciebie jest ok. Bo w ciąży na 1000 kuźwa procent nie jesteś. No i zacznij się zabezpieczać, albo w ogóle nie uprawiaj seksu, skoro tak się boisz ciąży. ✌️
 
reklama
Półki nie mam pewność to nie szkoda , bo dziwne ze te dwa testy wyszły pozytywnie skoro nie ma hormony powinny być białe
każdy z tych testów dawał 100% pewności o braku ciąży 🤦‍♀️
Tak to możesz testować się codziennie przez rok. Efekt będzie ten sam.

PS. Te testy nie wyszły. Odczytałaś je po czasie i były nieważne.
 
Do góry