Asteria
Wdrożona(y)
ania_zywa: no wlasnie w tym problem ze nie mam w domu cisnieniamierza... musze kupic sobie ale dopiero po pierwszym;-/.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Asteria, no to idź właśnie do lekarza ogólnego, on Ci zmierzy ciśnienie bez problemu w przychodni. Albo do apteki, w niektórych jest ciśnieniomierz na stole i można samemu sobie zmierzyć, chyba się płaci 1zł albo 2zł.ania_zywa: no wlasnie w tym problem ze nie mam w domu cisnieniamierza... musze kupic sobie ale dopiero po pierwszym;-/.
Napisz przepis na tą zapiekanke z kurczakiem, pliska;-). Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju zapiekanki, ziemniaczane, makaronowe, każde!!ania_zywa u mnie to sie nazywa paszteciki:-) tylko ja robie z miesem i pieczarkami, a i robie jeszcze pyszna zapiekanke z kurczakiem
dokładnie tak ;-)mniam, mniam:-)Asiowo, ja też uwielbiam krokiety, głównie gotuję kapustę z mięsem, mielę i zawijam w naleśnik, pycha. Z pieczarkami jeszcze nie jazdłam. Smażysz pieczarki z cebulką i faszerujesz tak?? muszę spróbować;-).
no... ja miałam podobnie:-) na prostej musiałam już patrzeć na zagłowki czy jak to sie nazywaMnie tez uczyli po obrotach, a nawet po słupkach, w zależności od tego w jakim oknie samochodu zobaczę pachołek to taki obrót itp. I tak jeździłąm na wyczucie
.
Madzik, dzięki;-).
No własnie, opiekę bym miała na pewno, bo tutaj sama w domku to czaem strach, bo słabo mi i w głowie mi się kręci, ale na szczęscie dzis ok:-) Jak pojde do szpitala to przynajmniej zwróci mi się kasa za ginke, bo chodze prywatnie, a z ubezpieczenia dostałabym troche kaski za pobyt w szpitaluAsiowo, oj żeby Cie nie położyła do szpitala już:-(. Wiadomo, że tam opieka najlepsza 24h, ale nie ma to jak odpoczywać w doku. Bajlepiej też tak jak Snoopy daj swój numer telefonu, żebyśmy miały kontakt z Tobą, bo kto wie, kiedy urodzisz;-):-).