reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Nie patrz na to, bo to tylko widełki.
P. S. 1 tydIwn ciąży jest wtedy, gdy się nie jest w ciąży i ma się okres :D a beta startuje od 0, nie od 200 :)

także serio, nie sugeruj się tym :)
Super, bardzo dziękuje! 🥰☺️ jutro pójdę znowu powtórzyć mam nadzieje ze wynik tez będę miała jutro bo jest sobota a inaczej chyba zwariuje ze strachu :)
 
Każde laboratorium podaje inne widełki, ale też wychodzą trochę inne wartości, więc ważne jest żeby przyrosty badać w tym samym lab najlepiej i tej samej godzinie
 
Nie martw się na zapas tylko zrób po 48h kolejne badanie.
Dla pocieszenia powiem Ci że moja pierwsza beta była 66, a po 48h już było ponad 200 i obecnie kończę 6 miesiąc ciąży ;)
Dziękuje! No to zobaczymy jutro🥰, wstępnie mam tez na wtorek lekarza ale nie wiem czy nie będzie to za wcześniej lecz nie ma innego terminu bo idzie na urlop i to tez takie czy coś zobaczy i coś będzie mógł powiedzieć
 
Dziękuje! No to zobaczymy jutro🥰, wstępnie mam tez na wtorek lekarza ale nie wiem czy nie będzie to za wcześniej lecz nie ma innego terminu bo idzie na urlop i to tez takie czy coś zobaczy i coś będzie mógł powiedzieć
Zdecydowanie za wcześnie. Ginekolog nic nie zobaczy prócz potwierdzonej bety. Może jednak warto termin zmienić po powrocie z urlopu? Chyba że masz jakieś obciążenia genetyczne i musisz brać jakieś leki to wtedy warto się wybrać.
 
Zdecydowanie za wcześnie. Ginekolog nic nie zobaczy prócz potwierdzonej bety. Może jednak warto termin zmienić po powrocie z urlopu? Chyba że masz jakieś obciążenia genetyczne i musisz brać jakieś leki to wtedy warto się wybrać.
Chodzi o to ze chciałabym z nim porozmawiać o jednej kwestii, ponieważ mamy już opłacone wakacje 17 lipca na Wyspy Kanaryjskie i jestem zestresowana czy wgl można wtedy lecieć i jak to wyglada, nie wiem czy która była może tez w takiej sytuacji?
 
reklama
Chodzi o to ze chciałabym z nim porozmawiać o jednej kwestii, ponieważ mamy już opłacone wakacje 17 lipca na Wyspy Kanaryjskie i jestem zestresowana czy wgl można wtedy lecieć i jak to wyglada, nie wiem czy która była może tez w takiej sytuacji?

Jesli ciaza jest niepowiklada to mozna latac. Dla pewnosci umow sie do jakiegos innego lekarza przed samym wyjazdem dla kontroli, czy wszystko ok.
 
Do góry