reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hah a mnie to troche smuci. Kobieta kobiecie potrafi byc malo wyrozumiala. Ja w pierwszej ciazy stwoerdzilam ze skoro jest ok bede i chocby do konca pracowac bo czemu nie. Ale nie komemtowalam wyboru bratowej ktora of razu poszla na l4 mimo iz dobrze sie czula i problemow nie miala. Jednak u mnie szyjka okazala sie slaba i tak wyladaowalam na l4. W tej ciazy o wiele gorzej czuje sie juz od 6 tygodnia. Niskie cisnienie, nawrot arytmi a mialam dopoero co zabieg ma sercu, mdlosci i strasznie mi slabo. Wzielam od razu l4. Dzisiaj przedluzalam bo doszly plamienia i dalej mi fest slabo i brzuch boli. Bez wyrzutow sumienia siedze w domu i bede siedziec az sie nie ppczuje dobrze. I co komu do tego?
Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 8msc, szyjka zaczęła się skracać i wtedy wysłał mnie na zwolnienie. Ale teraz nie dość, że się gorzej czuje bo mdłości, zawroty i senność (zasnę wszędzie nawet w sali zabaw pełnej dzieci xd) a w nocy za to spać nie mogę 🫣 to jeszcze stres w pracy :( teraz byłam na urlopie, ale mam nadzieje, że uda mi się jutro dostać zwolnienie…
chodzisz prywatnie do lekarza? Lekarz pytał czy chcesz l4 czy sama powiedziałaś?
Uważam ze powinno się chodzić do lekarza w 8 tygodniu. Ja poszłam w 6 i się denerwowałam. Koleżanka poszła w 5 i tez panika. Myśle ze ten 8 jest taki idealny. Ja drugi raz mam nadzieje ze nie będę w ciąży a wiem jedno ze na pewno drugi raz nie będę rodzic ale gdybym mogła cofnąć czas poszłabym na 1 wizytę właśnie dzisiaj 8 tydz
No dlatego ja się tak umówiłam 🙈
Zastanawiam sie nad taką bransoletką "jestem w ciąż" nosiłyście coś takiego? Mysle o sytuacji gdyby coś sie stało, odpukac, zeby ktoś kto ma mi pomóc wiedział.
Ja miałam przypinkę od mamyginekolog, właśnie gratis do segregatora. Przypinałam do torebki.
A propo l4, ja pracuje z chemia co nie jest wskazane w ciazy. Już pomijma ze się poprostu aktualnie źle czuje, ale charakterystyka mojej pracy zmusza mnie do tego żeby od razu iść na l4. Także nie ma co oceniać z góry, każdego sytuacja jest inna :)
A wiadomo warunki pracy to po pierwsze mają znaczenie :)
Hej dziewczyny 😊 a ja mam takie pytanko. Czy macie jakieś teczki lub segregatory na badania i wszystkie ważne dokumenty związane z prowadzeniem ciąży? Ja uwielbiam takie rzeczy, w których jest wszystko poukładane i w jednym miejscu 😄 zastanawia mnie czy jest sens kupować segregator z napisem "jestem w ciąży" czy ma on jakieś dodatkowe zakładki itp? Czy lepiej kupić zwykły segregator bo może to jedno i to samo a koszt mniejszy? 😃 Jak któraś z Was ma to proszę o opinie 🥰
Ja mam od mamyginekolog i był spoko w 1ciąży, nie miałam jakoś wielkiej ilości badań, żeby się nie mieściły. Właśnie go wyjęłam, żeby sobie podrukować nową zawartość.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przepraszam że tak z innej beczki pytanie ale nie mam w ogóle pomysłu , pytanie głównie do Mam 🙂
We wrześniu mam urodziny siostrzenic jedna 2 latka a druga 4. Czy możecie doradzić coś na prezent? Coś co może Wam się sprawdziło przydało?👍
 
Od wczoraj mam takie jakby kłucia z ciągnięciem jakby po bokach podbrzusza do pochwy? I kłucia podbrzusza przy ruchu jakby bardziej. Ma tak któraś z Was?
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 8msc, szyjka zaczęła się skracać i wtedy wysłał mnie na zwolnienie. Ale teraz nie dość, że się gorzej czuje bo mdłości, zawroty i senność (zasnę wszędzie nawet w sali zabaw pełnej dzieci xd) a w nocy za to spać nie mogę 🫣 to jeszcze stres w pracy :( teraz byłam na urlopie, ale mam nadzieje, że uda mi się jutro dostać zwolnienie…
chodzisz prywatnie do lekarza? Lekarz pytał czy chcesz l4 czy sama powiedziałaś?

No dlatego ja się tak umówiłam 🙈

Ja miałam przypinkę od mamyginekolog, właśnie gratis do segregatora. Przypinałam do torebki.

A wiadomo warunki pracy to po pierwsze mają znaczenie :)

Ja mam od mamyginekolog i był spoko w 1ciąży, nie miałam jakoś wielkiej ilości badań, żeby się nie mieściły. Właśnie go wyjęłam, żeby sobie podrukować nową zawartość.
Chodze prywatniw do lekarza. Sama mu powiedzialam ze nie czuje sie na silach isc do pracy. I ze chcialabym l4. Sam nic nie mowil.Tylko daje mi od wizyty do wizyty. Zero problemu. W pierwszej ciazy lekarka na nfz zapytala czy chce l4 chociaz ona nie popiera siedzenia w domu ale no wtedy nie chcialam bo lepiej sie czulam.
 
Do góry