reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, testy, badanie bombo hcg

Hej jeżeli teraz zapisze się do lekarza gin to myślisz zbada mnie ? Czy średnio ? Żeby mi wypisał jakieś badania zrobić ? Ciągle się źle czuje tak jak w ciąży. Czy to będzie się utrzymywać ?
Czy lekarz cię zbada ? Zależy co masz na myśli. Na pewno nic tam nie dojrzy jeśli o to chodzi, bo za niska beta, aby cokolwiek widział.
A co oznacza,że czujesz się źle, jak w ciąży ?
 
reklama
Hej jeżeli teraz zapisze się do lekarza gin to myślisz zbada mnie ? Czy średnio ? Żeby mi wypisał jakieś badania zrobić ? Ciągle się źle czuje tak jak w ciąży. Czy to będzie się utrzymywać ?
Po 1 poronieniu lekarz ci powie, że się zdarza i nie zaleci Ci żadnych badań.
Następnym razem jak będziesz robić betę, to sprawdź od razu TSH i progesteron.
 
A mam pytanie jeżeli poroniłam czy mogę odrazu starać się o dziecko czy lepiej poczekać ?
Najlepiej podejść do gin i niech on zobaczy, czy wszystko jest tam na dole już ok.
Jak psychicznie uważasz, że dasz radę zaraz znowu próbować i lekarz da zielone światło, to jak najbardziej można :)
 
reklama
Hej kobitki, nie wiem co mam myśleć, nie wydaje mi się że jestem w ciązy ale mam jakieś wątpliwości, więc od jakiegos czasu bardzo bolą mnie sutki, miałam omdlenia, dziwne bóle brzucha, ale jednak od jakiegoś czasu zaczeły boleć mnie całe piersi, okres niby spóźnia sie tylko 4 dni ale u mnie nigdy tak nie było, zazwyczaj pojawiał właśnie wcześniej, dodam że z partnerem uprawiamy coś w rodzaju pettingu. Czy to wogule możliwe żebyś zajść w ciążę w taki sposób? A podane objawy były rzeczywistoście objawami ciąży?
Nie zachodzi się w ciaże od pettingu, o czym juz Ci tutaj mowiono jakies 57787644 razy.
 
Do góry